EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By greegor
#1503750
Cześć.

Zastanawia mnie jak się produkuje grzałki do epapierosa w fabryce? Jest to robione ręcznieczy maszynowo automatycznie, czy częściowo automatycznie w maszynie? Bo to dosyć precyzyjnie musi być. Nigdzie nie pisze o tym w internecie. Może wiecie jak to wygląda bo jestem ogromnie ciekawy.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1503759
Nie wiem czy ktoś Ci odpowie, bo nie wiem, czy kogoś wpuściliby z aparatem do takiej chińskiej fabryki :mrgreen:. Myślę, że to jest robione maszynowo, przez azjatyckie rączki...
Awatar użytkownika
By bakushi
#1503764
Malutkie, chińskie rączki złożą wszystko... nawet wafelki krzemowe :P
...obowiązkowo obok stołu warsztatowego micha z ryżem i kubas z herbatą :lol:
Awatar użytkownika
By Goldi
#1503773
Gdzieś na forum był filmik z chińskiej fabryki. Ale weź i go znajdź. :D Ale ogólnie te grzałki nakręca taki mały sprytny chiński automat. :wink: W zasadzie maszynka jest bardzo podobna do tej produkującej sprężyny, jedynie drut jest inny.
By m44
#1503802
Phil Busardo wizytował w chińskich firmach produkujących e-papierosy, warto obejrzeć choćby z ciekawości jego kanał i zamieszczone tam filmy z tych wizyt.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1503816
31:30 - automaty do kręcenia grzałek.

24:44 - automat do zakładania pokrowców na buty i przejście przez śluzę usuwającą kurz. Amerykanie chyba nie mieli pojęcia o istnieniu takich urządzeń, widać po ich minach i zachowaniu. :mrgreen:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.