EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By mimek999
#403385
Witam
nazbieral mi sie w tym modelu niagar i nie idzie palic.
3 pociagniecia i spalenizna, trzeba dlugo czekac , czesto bez efektu.

Jak go rozbroic?? jak wyciagnac silikonowa zatyczke aby dostac sie do grzałki?
przejrzalam caly net i nic nie znalazłam.

czy ktos moze pomoc??
zaraz wyciagne analoga!
:evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
By babus
#403425
Poszukaj tematów o giancie AP lub Dillingerze GT, eGo W. To jest to samo ustrojstwo.
Swoją drogą ile nazw jeszcze wymyślą dostawcy na ten sam produkt.
By mimek999
#403454
moze i masz racje tylko wszedzie w tych gantach sciaga sie oslonki.
W tym modelu od smooke.pl niestety nie sciaga sie i nadal nie wiem jak wydostac ze srodka silikonik.
Awatar użytkownika
By Lutor
#403462


zdejmujesz ustnik, wkręcasz osłonkę ustnika i wyciągasz ring/tulejkę z zaczepami od osłonki odsłaniając uszczelkę dalej już tradycyjnie

-- [scalono] 04 lut 2012, 16:02 --

a filmik znalazłem w 3 sekundy
Awatar użytkownika
By babus
#403493
mimek999, ten pen like faktycznie trochę różni się to od zwykłego gianta. Jak widać na filmie rozebranie dziecinnie proste. Zmyliło mnie zdjęcie ze strony smooke. Wygląda jak zwykły AP.

Obrazek
By mimek999
#403783
ten filmik widzialam, ale niestety sposob u mnie nie skuteczny. jednak kobieca zawzietosc zadzialala i okazalo sie ze gwint byl klejony.
Takze rada na przyszlosc, nie poddawac sie ci ciagnac na maxa bo klejone!
Awatar użytkownika
By SMOOKE.PL
#423214
babus pisze:mimek999, ten pen like faktycznie trochę różni się to od zwykłego gianta. Jak widać na filmie rozebranie dziecinnie proste. Zmyliło mnie zdjęcie ze strony smooke. Wygląda jak zwykły AP.

Obrazek



Ale ja przepraszam, przecież na zdjęciu wyraźnie widać Pen like, chyba że promocja nie dotyczyła tego modelu, i ktoś zdjęcia pomylił, a poniżej mały poradnik:

Awatar użytkownika
By PucH2
#423330
Stary Gigant z nowym ustnikiem. Dwa razy więcej roboty niż w pierwszej wersji cieknącego Giganta. I ludzie to kupują bo ładne i do d..y . :lol: Zamiast iść ku lepszemu to złom się sprzedaje nie wart funta kłaków.
Awatar użytkownika
By SMOOKE.PL
#424576
Kolego, powiem Ci że są różni klienci, i nie wszystkim można dogodzić, ale te Giantomizery sprzedają się, kupują je osoby które korzystały już z innych rozwiązań, typu liquinator, dual big, i to im smakuje. Więc nie pisz za wszystkich. Fakt, są osoby które je kupują ze względu na wygląd, czasem narzekają, ale częściej kupują kolejne sztuki, bo jak napisałem wcześniej, dobrze im się z tego wapuje.
Awatar użytkownika
By Marcin_CK
#424587
Konstrukcja zwykłego giantomizera też mi się za bardzo nie podoba, skoro są o wiele lepsze rozwiązania w podobnej cenie. Używam Giant AP v3 i nie narzekam, tuleja już jest wykonana z lepszego tworzywa. Klirek działa już prawie miesiąc, 2 razy przepalany i nadal nieźle dymi. Ma swoje wady ale ogólnie jestem zadowolony. Bardzo łatwo się go rozbiera i składa, nie przecieka.
Pen like wydaje mi się o tyle gorszy że są większe problemy z rozebraniem całości i przepalaniem grzałki, dlatego go nie kupuje.
Lepiej dołożyć kilka zł i kupić łatwiej rozbieralnego Gianta AP, EGO-W/P, Dillinger GT v2 niż Giantomizer ale to tylko moje zdanie :P

@tomcich
Tak przy okazji to kupowałem Gianta w kieleckim stacjonarnym smooke.pl i niestety Giantów AP już nie ma, sprzedawca mówił że już chyba nie będzie. Można się jeszcze ich u was spodziewać? Wygodniej jest kupić na miejscu ;)
Awatar użytkownika
By SMOOKE.PL
#424599
Marcin_CK pisze:@tomcich
Tak przy okazji to kupowałem Gianta w kieleckim stacjonarnym smooke.pl i niestety Giantów AP już nie ma, sprzedawca mówił że już chyba nie będzie. Można się jeszcze ich u was spodziewać? Wygodniej jest kupić na miejscu ;)


Niestety miał rację co do AP, prawdopodobnie ich nie będzie, ale puki co nie potwierdzam na 100% tej informacji.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.