EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1592179
W czasie 154 dni od przesiadki z analogów wypaliłem kilkanaście szt.
Mam tak czasem, że przebudzę się w nocy i mam nieodpartą chęć na szluga. Żony nie przekonałem do wapowania, więc zdarzy mi się wtedy ukraść L&M'a i cichcem z lubością skopcić. Mam po tym lekkiego moralniaka. Wiem, że to tylko chwilowa słabość i udzielam sobie rozgrzeszenia.
Nabywszy dripper uporałem się z nocną pokusą na papierosa. Zakraplam i po kilkunasu chmurach dziwię się, jak mogłem chcieć zapalić analoga.

Od 2 lat paliłem tylko własnoręcznie kręcone papierosy z nieakcyzowanego naturalnego tytoniu i ostatnio jednego takiego spaliłem.
Przykro mi to pisać, ale tytoń smakuje mi nadal lepiej niż jakikolwiek liquid, którego próbowałem. Z pewnością jednak nie wrócę do spalania listowia.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1592189
Drodzy koledzy, ja pragnę pochwalić się Wam tym, że od czasu gdy e-palę (5 lat), wypaliłem 2 analogi... To znaczy próbowałem wypalić, bo sprzęt mnie zawiódł i nie mogłem się powstrzymać - oczywiście było to na samym początku mojej przygody z e-papierosem. Już wtedy skusiłem się, ale nie dopaliłem ich do końca. Po prostu mi nie smakowały :) i tak już zostałem z e-kiepkiem!
By dawca90
#1592667
Podpalam okazyjnie i czasami przy kawie. Dziwię się teraz jak kiedyś człowiek mógł wypalić paczke dziennie. Czasem mam tak że wezmę papierosa do kawy a po tygodniu dalej leży. Fajna sprawa że dzięki elektro udało się praktycznie rzucić palenie . Palilem też kiedyś samogony które robiło się na maszynce a 100g tytoniu koszt 5 zl z lewego źródła. Teraz jak czuje ten smród to aż mnie odrzuca. Niestety znajoma dalej to pali i bez urazy ale ona śmierdzi. Nie da się z nią przesiadywac w jednym pomieszczeniu. Ale na e papierosa nie chce przejść cóż jej wybór. Szkoda jej jednorazowo wydać kase gdzie za 5zł ma tyleeee radości. Mam nadzieję że dzięki e już niebawem całkowicie wyjdę z tego nałogu a pozostanę tylko dla smaku na 0mg. Pozdrawiam

tap tap
Awatar użytkownika
By kabacina
#1592923
Blindorc pisze:Wapuje już ponad 600 dni a ostatniego papierosa zapaliłem po miesiącu przesiadki na e-fajke jak skończył mi się liquid ;) nie udało mi się dopalić do końca :P


Identycznie jak w moim przypadku :D
Gratulacje :) *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By krisIs
#1629699
No to słabo chłopie, słabo.

Idź moim sposobem i nie kupuj sam, a jak będzie Cię chciał ktoś częstować to odmawiaj.

Na początku po zakupie milda zdarzyło się okazyjnie skopcić szluga, ale licznik 1071 oznacza 1071 dni bez analoga.

Najbardziej to wzgląd ekonomiczny przemawia - ~22k plnów zaoszczędzone. W 1071 dni wydane niecałe 2500zł na sprzęt, druty, waty, bazy, aromaty, liquidy. Wychodzi jakieś 2.80 na dziej vs 13,80 które pamiętam jako ostatnią cenę za Lucky Strike'i.

Nie wyszczególniam tutaj samogonów, które brali znajomi, bo dzięki temu zakupy ich składników zwracały się czasem z nawiązką.
Awatar użytkownika
By toska
#1654567
Od 2014 , 1 września palenie hybrydowe , ale od listopada 2015 zero analoga w paszczy i dobrze mi z tym :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Miotła
#1655182
Ja nie mogę się przemóc i z rana fajka gwarantowana, chyba że nowy sprzęt jakiś kupie to tydzień spokoju mam :D Tyle czasu, a nadal tego jednego trzeba ;(
Awatar użytkownika
By rafcio123
#1655191
Odkąd kupiłem pierwszy sprzęt, to od razu pożegnałem się z analogami. Po ponad 6 miesiącach samego epalenia, chciałem z czystej ciekawości posmakować zwykłego papierosa... i to była masakra, kilka buchów i papieros poleciał do śmietnika... Nie wiem jak kiedyś mogłem tego tyle palić, czułem, że śmierdzę jak stary kapeć. Odruchy wymiotne... bleee, a pomyśleć, że wcześniej paliłem tego naprawdę dużo... Teraz tylko wapuje samogony 6mg i planuje schodzić z mocą, aż w końcu pożegnam się z nikotyną. Także Wam wszystkim życzę całkowitego odstawienia analogów.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By tjt
#1655897
Po zakupie pierwszego zestawu z boxem i tankiem 29 października 2015 nie zapaliłem ani jednego analoga (6,5 miesiąca). Ani razu nie miałem ochoty ani potrzeby. Raz pojawiła się ciekawość jak teraz smakuje ale nie spróbowałem. Ciągle posiadam tę samą paczkę papierosów, którą miałem w dniu kupna e-papierosa i już zdążyła zwietrzeć ;p
By jasiuekonom
#1658084
a ja analogi smoliłem przez 10 lat, pierwsze 4 lata paczka dziennie potem 2 paczki dziennie. W lutym 2016 roku minęły 2 lata jak wapuję. Przez ten czas spaliłem 3 śmierdziuchy, w sumie wszystkie nie na trzeźwo dla spróbunku i powiem, że analogi przegrywają 99 do 1 z epapierosem :) Dodam, że i wciągnąłem w to mojego tatę, po 35 latach palenia równo ze mną 2 lata i 3 miesiące wapuje epetka ;)
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
Przeróbka grzałki eGo AIO

Witam. Jestem tu nowy. Od niedawna jestem posiada[…]

Kanger DRIPBOX 160W

[b]Witam chciałem się dowiedzieć jaką górę mogę za[…]

GX350 klapka.

Witam. Mam taki problem, a mianowicie w moim smoku[…]

Najlepsze smaczki z Hipzza i Virtusa

Jakie według was są najlepsze smaczki premixów z H[…]