EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By jjarik
#1171207
tydzień używania :

ciężki solidny wykonanie bardzo estetyczne , chmura doza smak ok potencjometr troszkę zawyża tzn więcej podaje jak jest wybrane nie sprawdzałem pod obciążeniem , bateria panas 3400 wystarczyła mi na 2 dni przy okazji zużyłem 3 bidony czyli około 10-11 ml , póki co nic nie siorbie nic nie cieknie odcięcie baterii przy 3,3volt przycisk mryga nieustannie po czym wyłącza się na amen , wapowanie podczas ładowania usb działa ładuję wtedy aku niestety jak długo nie wiem bo nie miałem tyle czasu wisieć na kablu .

ogólnie za te pieniążki ja dałem 150 ziko polecam
By Dahil
#1456300
Witam serdecznie. Zakupiłem taki zestaw i strasznie gorąca chmura idzie z niego czy to normalne? Dodam że to mój pierwszy zestaw tego typu wcześniej używałem justfoga 1453 na baterii ego
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1456308
Witam.
Przeczytaj temat o tym zestawie / prawdopodobnie masz wersję 2 / i wyciągnij wnioski , zmniejsz napięcie / moc / , załóż grzałkę 0,5 oma.
http://www.e-papierosy-forum.pl/eleaf-ijust2-kit-opinie-t91617-0.html
Pozdrawiam
By Edison
#1748132
Witam wszystkich.
Mam do Was pytanie odnośnie tego moda. Czy wiecie jak go rozkręcić aby dostać się do elektroniki? Mam z nim mały problem gdyż po wciśnięciu Fire nie przenosi napięcia/prądu na parownik.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 14:13 przez Edison, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1748144
Edison pisze:Witam wszystkich.
Mam do Was pytanie odnośnie tego moda. Czy wiecie jak go rozkręcić aby dostać się do elektroniki? Mam z nim mały problem gdyż po wciśnięciu Firefox nie przenosi napięcia/prądu na parownik.

Masz pewność , że to wina zasilania ? sprawdzałeś miernikiem ? może wystarczy podnieść pin + w zasilaniu , może jest zbyt nisko i powoduje brak styku miedzy zasilaniem , a parownikiem .
By Edison
#1748163
Masz pewność , że to wina zasilania ? sprawdzałeś miernikiem ? może wystarczy podnieść pin + w zasilaniu , może jest zbyt nisko i powoduje brak styku miedzy zasilaniem , a parownikiem .

Raczej tak gdyż potrafi czasami zadziałać i podczas normalnego grzania przerywa.
Ewentualnie jak podnieść ten pin jak jest obudowany osłoną baterii?
Awatar użytkownika
By miron52
#1748192
Wyciągnij aku i śrubokręcikiem podważ wokół.
By Edison
#1748212
miron52 pisze:Wyciągnij aku i śrubokręcikiem podważ wokół.

Masz na myśli blaszkę pod elektronika do której dotyka + baterii? Czy raczej mam jakoś podgiąć styk przy gwincie 510 w miejscu gdzie przykręca się parownik?
Awatar użytkownika
By miron52
#1748219
Na zewnątrz w konektorze, gdzie wkręca się parownik. Spróbuj podnieść pin "+". Być może parownik go wcisnął i teraz nie kontaktuje.
By Edison
#1748224
miron52 pisze:Na zewnątrz w konektorze, gdzie wkręca się parownik. Spróbuj podnieść pin "+". Być może parownik go wcisnął i teraz nie kontaktuje.

Może głupie ptanie ale nie wyrwe go podnosząc śrubokrętem? Chodzi mi o ewentualne połączenie + do paronika z elektroniką itd w obudowie którą chciałem rozbierać.
Ile mm można go wyciągnąć?
By Edison
#1748667
miron52 pisze:Masz tu przykład z eGo https://www.youtube.com/watch?v=q67Ubsf20MI

Dzięki za filmik pokazowy. Niestety po poprawieniu pinów w parowniku, pod grzałka, w opakowaniu baterii ciągle jest to samo. Testowałem na innym parowniku z inną grzałką i to samo raz grzeje raz nie.
Na innej baterii oba parowniki pracują bez problemu.
Udało mi się zdjąć już przycisk i regulację potencjometru ale nie wiem jak wyciągnąć ten dekiel w który wkręca się parownik.
On jest jakoś wciskany, skręcany?
By Edison
#1748683
miron52 pisze:Miałeś podnieść pin w modzie.
Metoda na rozebranie https://www.youtube.com/watch?v=LlQv6Rt4s4E

Podniosłem pin w modzie, parowniku i w parowniku pod wkręcaną grzałką. Niestety nie pomogło. Dzięki za film, dzisiaj po południu będę próbował rozebrać na części pierwsze.
By fedek7920
#1751414
Czyli tak wyglądały początki "najlepszego" zasilania na rynku. :D Nie powiem - podoba mi się i chciałbym go mieć w swojej kolekcji. Jest tutaj może obecny jakiś aktualny posiadacz?
Propozycje na pierwszy tytoń

Chciałbym spróbować czegoś tytoniowego. Mam już do[…]

Komunikat "Battery too cold"

nie chce się ładować. Gdy podpinam ładowarkę wyświ[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Smok brit nie miga dioda

Witam Posiadam smoka brtiha, problem jest taki że[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.