EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lukasz1234
#1806451
Witam,
od wczoraj mam taki problem, że naciskając 5 razy na guzik włączenia nic się nie dzieje, zero reakcji ze strony moda, zupełnie jakby był rozładowany (a nie jest), natomiast gdy podłączę go do ładowania to podczas naciśnięcia zaczyna migać dioda (3 powolne i 5 szybkich mignięć). Rozkręcałem całego i skręcałem spowrotem, nadal to samo. Wie ktoś możę jak mógłym temu zaradzić?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1806455
Kompletnie rozładowane ogniwo. Zmierz miernikiem napięcie na zaciskach ogniwa.
By Krasnal45
#1806458
lukasz1234 pisze:Witam,
od wczoraj mam taki problem, że naciskając 5 razy na guzik włączenia nic się nie dzieje, zero reakcji ze strony moda, zupełnie jakby był rozładowany (a nie jest), natomiast gdy podłączę go do ładowania to podczas naciśnięcia zaczyna migać dioda (3 powolne i 5 szybkich mignięć). Rozkręcałem całego i skręcałem spowrotem, nadal to samo. Wie ktoś możę jak mógłym temu zaradzić?

A może by tak poczytać w instrukcji co oznacza to mruganie? Tylko proszę, nie pisz że nie ma instrukcji...
Awatar użytkownika
By Marksista
#1806462
Dziś jakiś dzień dobroci dla ajdżasta? Koledzy tacy jacyś.....mili :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1806464
Marksista pisze:Dziś jakiś dzień dobroci dla ajdżasta? Koledzy tacy jacyś.....mili :lol:

Przy niedzieli nie wypada inaczej. Jutro zaczynamy.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.