EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Anuszka86
#1805784
Witam! Ostatnio zakupiłam sobie IJoy RDTA Limitless Plus. Mnóstwo dobrych opinii, smak podobno boski i takie tam... No to skręciłam sobie dwie grzałki, założyłam watkę, zalałam i... *ZLE2* Wcześniej ten sam liquid "paliłam" na IJuście i było wszystko ok, bardzo mi smakował, dlatego jestem naprawdę zaskoczona, czemu taki syf wyszedł *SHOCK*
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1805800
Bez zdjęć setupu ciężko będzie ci pomóc, ale "misiuję", że masz źle ustawione wloty powietrza na grzałki. Najprościej - przez oba wloty powietrza musisz widzieć grzałki, a nie np. słupki bazy. Powietrze wpadając przez wloty do atomizera powinno bezpośrednio trafiać na grzałki, wtedy smak powróci.
Awatar użytkownika
By Anuszka86
#1805837
Faktycznie, wlot powietrza był źle ustawiony, ale nie zmienia to faktu, że smak nie jest taki super, extra itd. :P Może to wina drutu? Grzałki robiłam ze zwykłego Kanthala D (FeCrAl). Ehh, chyba wkręcę atomizer od IJusta, a IJoya sprzedam i taki będzie finał :P
By Krasnal45
#1805838
Nie poddawaj się. Zresztą, Limitlles mistrzem smaku nie jest. Przede wszystkim musi mieć bardzo dobry transport.
Chcesz dobry smak, rozgladaj sie za kajtkopodobnymi
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1805840
Jak przy pierwszych próbach miałaś przymknięty wlot powietrza, mogłaś przyjarać watkę, wtedy smaku nie będzie. Nowa watka i pamiętaj, że nawet w przypadku najlepszych na świecie atomizerów, kluczem do smaku jest dobry setup, a to nie zawsze udaje się za pierwszym razem. Kombinuj, daj np mniej watki, ale jak będzie za mało, będzie cieknąć. Ale to na początku nieuniknione, poznasz granice :D
Awatar użytkownika
By Anuszka86
#1805894
Pierwsze koty za płoty, jak to mówią :P Watka na szczęście nie jest droga, można się bawić do woli :P Jak wrócę do domu, to postaram się wrzucić zdjęcie moich wypocin i wtedy będziemy myśleć, co dalej :D

Edit: Już jest ok, smak jakby się poprawił, chociaż nic nie zmieniłam ;)
Ale ogólnie dzięki za rady :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.