EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ParDez
#1822532
Witam !
Ponieważ instrukcji po polsku nie dodano ściągnąłem instrukcję z tej strony : post1455264.html?hilit=Evic%20VTC%20mini#p1455264, ale to jest do VTC Mini i np. jest tam napisane, że aby sprawdzić temperaturę, należy 10x na wyłączonym modzie wciskać przycisk zasilania. Niestety na VTwo Mini ta opcja nie działa. Zaznaczam, że przeglądałem posty jednak jest ich tyle, a każdy opisuje przeważnie coś mało istotnego. Bardzo dobrą robotę zadał sobie te @By MGK pisząc tą instrukcję chwała mu za to. Moje zdania jest takie, że zamiast prowadzić jałowe dyskusje na forum należałoby pisać więcej o sprawach istotnych i to nie tylko w tym temacie. No bo kto ma czas i cierpliwość aby przeglądać wszystkie posty po kolei dotyczące jak w moim wypadku eVic VTwo Mini. A może ktoś ma instrukcję do tego konkretnego moda ?
By ParDez
#1822554
Własnie przed chwilą szczegółowo przeglądałem instrukcję w j.angielskim - jako tako sobie z nim radzę - opcja sekundy trzymać przycisk zasilania i enter menu to u mnie nie działa przełączanie zegar cyfrowy i analogowy.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822557
ParDez pisze:Moje zdania jest takie, że zamiast prowadzić jałowe dyskusje na forum należałoby pisać więcej o sprawach istotnych i to nie tylko w tym temacie.


Witaj.

Dobry pomysł, trzymam za słowo.

ParDez pisze:należy 10x na wyłączonym modzie wciskać przycisk zasilania. Niestety na VTwo Mini ta opcja nie działa.


Sprawdziłem na swoim, działa.
By ParDez
#1822564
No - niestety - klikam 5 razy przycisk zasilania, mod się wyłącza, klikam 10 razy przycisk i już po 5 włącza się z powrotem.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822565
ParDez pisze:No - niestety - klikam 5 razy przycisk zasilania, mod się wyłącza, klikam 10 razy przycisk i już po 5 włącza się z powrotem.


Rozumiesz zwrot "10 razy"? W czym Ci przeszkadza, że się włącza?
By ParDez
#1822576
@McGrinn "Rozumiesz zwrot "10 razy"? W czym Ci przeszkadza, że się włącza?" Doskonale rozumiem. To że się mod włącza to mi nie przeszkadza, tylko że nie pokazuje temperatury. Moim zdaniem sprzedano mi uszkodzonego bo i inne opcje np. napięcie akumulatora zacina si ę i nie pokazuje. Dopiero gdy powtórzę tą procedurę kilka razy to się wyświetli.
By ParDez
#1822613
No jakoś doszedłem co i jak. Okazuje się że nie miałem opanowanego umiejętnego klikania, robiłem to za szybko albo za wolno. Dzięki za naprowadzenie na trop. Jednak z ustawieniem zegara sobie nie poradzę, nie wiem może rozebrać tego moda i zobaczyć w środku delikatnie śrubokręcikiem ?
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822619
ParDez pisze: nie wiem może rozebrać tego moda i zobaczyć w środku delikatnie śrubokręcikiem ?


Daruj sobie, to Ci nie pomoże. Opanuj jeszcze lepiej klikanie i na pewno Ci się uda ustawić co tylko zechcesz.
By ParDez
#1822729
Bardzo Wam dziękuję za naprowadzenie mnie na właściwy tok rozumowania. Muszę przyznać, że jestem leń ! Wszystko - łącznie z filmikami - jest na forum i przeglądając dokładnie można (jak się chce) dowiedzieć się tego co się chce. Zegar ustawiłem i działa, żadnej podmiany softu nie musiałem robić. Prawie 5 lat palę e-papierosy a taki nie gramotny jestem, biję się w piersi !
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.