EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mistwerty
#1761760
Witam!

Posiadam od 2 dni moda eVic Basic. Jedyne co umiem w nim zrobic to zmienic moc grzalki (wat) i tyle. Zbyt duzo sie przy nim nie bawilem, bo balem sie zeby czegos nie popsuc/przypalic lub cos. Jestem poczatkujaca osoba i za bardzo nie wiem jak najlepiej ustawic takiego moda. Wiem ze mozna przestawic wat i cieplo (chyba grzalki), wiecej nie wiem, a napewno sa jakies inne mozliwosci. Prosilbym o pomoc przy wybraniu jak najlepszych opcji, ale bez uzywania jakis ciezkich slow :/ Wczesniej mialem poprostu takiego taniego "patyka" i postanowilem ze kupie cos troche lepszego. Myslalem ze to tez bedzie latwe ale okazalo sie, ze jest o wiele ciezsze niz obstawialem.

Moj jezyk polski jest moze troche polamany, gdyz mieszkam od wielu lat za granica, ale chyba kazdy zrozumial o co mi chodzi :)
Z GORY DZIEKUJE WSZYSTKIM POMAGAJACYM! :D
Awatar użytkownika
By d1roman
#1761768
Taaa...Kolejny temat z cyklu "Kupiłem moda, co dalej- BŁAGAM POMOCY".
Może byś tak chociaż instrukcję obsługi przeczytał.
Awatar użytkownika
By miblah
#1761770
@Mistwerty

Skoro jesteś zielony w temacie, to na razie więcej ustawiać nie musisz - tylko ilość watów, w zakresie zalecanym przez producenta grzałki, którą posiadasz.

Pozostałe ustawienia głównie przydają się dopiero, kiedy się stosuje grzałki z tytanu, niklu (koniecznie) i stali ssl (niekoniecznie). Poczytaj w tym wątku, jak chcesz się na ten temat czegoś dowiedzieć: post1386775.html#p1386775
By Mistwerty
#1761771
No gdyby byla po polsku to bym z checia przeczytal, ale jest po angielsku, a angielski slabo z nam. Nie chcesz pomoc to sie nie wypowiadaj i tyle.
By Krasnal45
#1761773
Na początek, jak byś nie miał instrukcji, to tu masz stronę z której sobie ściągniesz odpowiednią. Niestety po angielsku. Ten model, nie jest akurat u nas zbyt popularny.
http://www.joyetech.com/manuals/
Translator nieco Ci pomoże.
Awatar użytkownika
By latte92
#1761956
Mistwerty pisze:No gdyby byla po polsku to bym z checia przeczytal, ale jest po angielsku, a angielski slabo z nam. Nie chcesz pomoc to sie nie wypowiadaj i tyle.

instrukcja jest w kilku językach: "English, French, German, Spanish, Italian, Russian", jeśli żadnego z nich nie znasz to translator.
Denerwujesz się, że nikt Ci nie chce wyłożyć gotowca na tacy, ale od tego masz instrukcję obsługi. Wpierw ją przeczytaj, a dopiero potem pytaj
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.