EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1523637
"NASZYM CELEM JEST TWOJE ZADOWOLENIE" - jak tym dziadostwem mnie chcecie zadowalać? Nie chcę, bo widzę szmelc i tandetną kiszkę nastawioną na bicie kasy. Zadowalajcie siebie tym cosiem, ja jestem tradycjonalistą. To ode mnie do BAT.
"TECHNOLOGIA TWORZENIA PARY WYSOKIEJ JAKOŚCI" - czego???
Dalej czytając grabki zupełnie opadają...
Rozpacz, żenada, totalna nieznajomość tematu/marketingowe zidiocenie/głupawka/schizofrenia :palm
Awatar użytkownika
By Hunka
#1523656
Zepsulo pisze:Rozpacz, żenada, totalna nieznajomość tematu/marketingowe zidiocenie/głupawka/schizofrenia :palm
I nasza przyszłość.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1523668
@Hunka @bofh my znamy czarną przyszłość. A reszta? Od bardzo dawna nic nie dociera, byle tylko iJust dymił i byle grzała 0.1Ω paliła na mechaniku na 8.4V :|
Awatar użytkownika
By manifest777
#1532096
Vype pisze:W Vype używamy wyłącznie składników o najwyższym poziomie czystości Nasze eLiquids zawierają nikotynę, wodę, glikol propylenowy i glicerol.


a już myślałem, że jakaś rewolucja... :cry:
Awatar użytkownika
By Gurami
#1532098
Chcą niech sobie produkują aby nie wpierdzielali się w interes innych firm produkujących mody. Żyjemy podobno w wolnej łuni łełropejskiej więc niech nie robią zagrań typu jakieś śmieszne normy które tworzone są aby pod ich sprzęt to sie nazywa niezdrowa konkurencja powinno być napiętnowane i tępione. Jak dla mnie jedyną normę jaką mogą narzucić to cenową mianowicie fajek nie może kosztować więcej jak 500zł :)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1538611
Dokładnie to widziałem wczoraj w Chorzowie.
Kłamstwo 1 - stworzone od nowa - grabki opadajo
Kłamstwo 2 - "Zmiana nigdy nie była tak prosta" - NIGDY na tych zabaweczkach nie rzuciłbym palenia papierosów, nie dla palacza 2 paczek mocnych papierosów na dobę.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1538618
"Epapierosy stworzone od nowa"...
I tak oto za kilka lat, przy pełnym wsparciu UE, ludzie będą przeświadczeni, że efajka wymyśliło British American Tobacco, a wszelkie Ithaki, Spheroidy, Herony, Kayfuny, Taifuny czy inne Subtanki, to jedynie naśladownictwo. Do tego to wszystko zmierza. Złodziejstwo w białych rękawiczkach z oficjalnym wsparciem.
Swoją drogą Chinole doczekali się kary za klonowanie :) Jedyna różnica, że takie np. Tobeco nie ma wsparcia rządów i nie stara się wmówić, że ich klony są lepsze niż oryginały i klonując wymyślają coś od nowa.
Do tego dodajmy "zdrowsze liquidy, bo na bazie wody" i mamy początek jednego z większych przekrętów na rynku technologii.
Może przesadzam czy wyolbrzymiam, ale tak to dla mnie wygląda - próba chamskiego zagarnięcia rynku cudzej technologii dla siebie i uczynienia z niej swoją własną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1538625
@Pude!lek wydaje mi się, że nie tak. EU prostowała banany, ślimaki nazwała rybami i kto wie, co tym nieukom wpadnie do przegłosowania/kieszeni.
Taifun i Kayfun to europejskie wynalazki, a nawet ten Hurricane...
To jest nasze, a Unia nam zabrania regionalnych tradycyjnych wyrobów ślusarskich popularnych na całym świecie ;)
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1538668
@Zepsulo
Ale efajek powstał w Chinach. Owszem, Europa próbowała w latach 70 czy 80, ale poległa technologicznie. Epapieros jest zatem wynalazkiem chińskim.
Kayfun, Taifun czy którykolwiek europejski produkt, to kontynuacja chińskiego pomysłu, rozwój itd. Nikt nikomu w drogę nie wchodzi. Chińczycy sprzedają Subtanki czy inne Smoki, a Brytyjczycy Hurricane lub Rose. Chińczycy je klonują, jedni kupują ori inni klony i świat się kręci.
A tutaj masz przejęcie technologii (bo umówmy się, że z całkowitą pewnością niczego nowego ani rewolucyjnego tu nie wymyślono... czerpano pełnymi garściami i to z zabytkowych egonów produkcji chińskiej) przez koncern tytoniowy... produkujący papierosy, dla których EIN jest alternatywą i to jeszcze w porozumieniu z UE i z jej błogosławieństwem. Do tego dochodzi "rozwój technologii" poprzez wytwarzanie liquidów na bazie wody, co jak wiadomo jest bzdurą, bo nawet niewielka ilość wody w liquidzie wapowanie uprzykrza. To tak jakby nagle terroryści zaczęli masowo przeprowadzać staruszki przez jezdnię i jeszcze wmawiać, że odkryli tę czynność na nowo i robią to lepiej, bo przeprowadzają je wzdłuż pasów, a nie w poprzek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1538990
BAT równie dobrze, na tym plakacie mógł wypisać: " Kupujcie nasz wspaniały sprzęt do e-palenia, a my Wam gwarantujemy, że i tak zostaniecie przy papierosach" :lol: Przecież to do tego zmierza, żeby ludzie się złapali i stwierdzili w końcu, że to nie działa.
To ta sama technika reklamowa, jaką stosują koncerny farmaceutyczne przy reklamowaniu swoich plastrów, tabexów, desmoxanów i innych śmieci, które przynoszą wręcz odwrotny skutek, bo trują z innej strony.
Howg!
By bigos
#1539012
Dziś w jednym z kiosków, gdzie stał pan i reklamował to coś, porozmawiałem z nim, miałem okazję wypróbować to coś i uważam, że dało by się rzucić na tym palenie, w końcu kiedyś ludzie na prostszych sprzętach rzucali, nawet teraz znam sporo osób które na mildzie oraz liqueenie rzucili palenie :D

Jednak skorzystają z tego tylko te osoby, co faktycznie chcą rzucić papierosy. Kiedyś sporo osób przechodziło na EIN głównie z powodu kosztów :mrgreen:

Teraz odpadnie aspekt finansowy. Jeden kartridż ma w sobie 1,5ml liquidu :shock: (tak mi dziś pan powiedział) trzy kartridże kosztują 25 zł. Kiedyś, jak sobie przypomnę to na clearomizerach waperom schodziło tak z 3-4 ml dziennie. Ten sprzęt jest mocno podobny do tych clearomizerów, więc podobne ilości liquidów będą szły :)
Dziennie 16 zł na dwa kartridże to pewnie podobnie tyle fajki kosztują :?

Aaa batka ma 625 miliamperów (czy coś koło tego) czyli również podobnie jak kiedyś (małe batki egonowe miały 650)

Podsumowując da się rzucić, ale tylko dla tych co będą rzucać ze względów zdrowotnych...
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1539095
W portfelu konsumenta ubędzie podobnie, dla BAT skapnie dużo więcej za ten badziew. W tej kosmicznej cenie nie ma akcyzy, tak jak na tytoń, wszystko zeżre BAT i uśmieje się z konsumentów/frajerów.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1539107
Badziew nie badziew, niektórzy tu używają argumentacji, że na zwykłych egonach też można rzucić palenie. Ok. Fiatem 126p też da się podróżować na wakacje i dojechać do roboty. Po co zatem komukolwiek Mercedesy, Bmw, a już zupełnie nie wiadomo po co Porsche albo Bentleye. Przecież wystarczy fiacik. Koła ma? Ma. Jeździ? Jeździ.
Problem w tym, że tutaj jest to "fiacik" w cenie Bmw i do tego wspierany oficjalnie.
Po to powstały tanki o pojemnościach 5ml i baterie 2500mAh, żeby ludzie nie musieli już męczyć się na 1ml kartridżach i bateryjkach 650mAh.
BAT oferuje przeżytek w cenie nowości i jeszcze twierdzi, że efajka odkrył na nowo. Owszem, nowa odsłona tego samego badziewia z 2009 roku, to to jest z pewnością...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1539113
Najważniejsze innowacje to - jest na liquid z wody i jest masakrycznie drogi w stosunku do możliwości.
Nas odrzuca, co na to nieświadomy palacz tytoniu? Odrzuci go cena, odrzuci brak efektów działania.
BAT zarobi w każdym wypadku.
Jedno mnie ciekawi. Czy do ichnich liquidów dodają inhibitory nikotyny?
Strach to chmurzyć, nie ufam :|
Awatar użytkownika
By Białek
#1539130
Szkoda że nie ma białego. Machnął bym 2 równoległe paski i bym miał kopcący test ciążowy :D
A tak na poważnie to jeśli ludzie się nie ogarną w porę to na ulicach masowo pojawią się ludzie ssący ów "testy" :P
By bigos
#1539144
Białek pisze:Szkoda że nie ma białego. Machnął bym 2 równoległe paski i bym miał kopcący test ciążowy :D
A tak na poważnie to jeśli ludzie się nie ogarną w porę to na ulicach masowo pojawią się ludzie ssący ów "testy" :P

ja dziś widziałem biały :mrgreen:
By purge
#1539290
A mógłby ktoś rozjaśnić mi sprawę tych reklam na wiatach przystanków? Wydawało mi się, że wprowadzono zakaz reklamowania epapierosów...
Prawda jest taka, ze to jest sposob na ominiecie tej dyrektywy całej...w końcu ich epapieros spelnia wszystkie narzucone przez EU wymogi co do waporyzerow. W USA mają Lorillard i ich blucig, w EU mamy Vype od BAT, nasz future of vaping. Z drugiej strony minister zdrowia wali prosto z mostu, mówiąc, że w imię zdrowia społecznego trzeba to epalenie ukrócić, fascynujące, że to co oakcyzowane-nawet jak jest gorsze -to takie złe, w mniemaniu pana ministra nie jest.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 01:28 przez purge, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Beherit41
#1539295
W końcu Vype ePen to zabawka, kto by to podciągnął pod e-papierosa? Nikt nie zabrania reklamowania zabawek :D
Ale naprawdę, widok do czego wapowanie zmierza jest przykry...
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1539363
Prosta sprawa. Rynek efajków jest potężny. Co zrobić, by nie posiadając doświadczenia, technologii, pomysłu itp. opanować ten rynek? Wystarczy skopiować najtańszą technologię w postaci typowego egona z żałosną bateryjką, dać w łapę komu trzeba, by zakazał sprzedaży epapierosów firm trzecich (przynajmniej w ilości satysfakcjonującej), puścić w eter parę miernych ściem o "wynalezieniu czegoś na nowo i zdrowych liquidach pędzonych na wodzie" i gotowe.
To się właśnie dzieje. U nas BAT, w USA inny koncern tytoniowy itd. Podział rynku światowego w tej dziedzinie właśnie ma miejsce.
Zauważmy, że dwa największe rynki waperskie - USA i Europa praktycznie jednocześnie wprowadzają bardzo podobne przepisy zakazujące sprzedaży efajków. Natomiast w pełni wspierają "future of vaping" należące do koncernów tytoniowych, a wktótce pewnie i do farmaceutycznych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1539864
Dokładnie Miki -nie zawsze się zgadzam z nowymi....ale to jest krok wstecz ,nawet dwa....
rewolucja jest - jak wydębić kasiorkę ,wmawiając klientowi iż dokonał słusznego ,ba ...przełomowego kroku - nic wcześniej nie było prostsze , tańsze i lepsze...,a skuteczność - a co to jest ? Skuteczne jest nie zaczynanie palenia....

Gowniana to alternatywa.
*CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1540141
Przeczytałem sobie angielską stronę Vype od deski do deski. Poczytałem także internety ogólnie w poszukiwaniu konkretnych informacji na ten temat.
Za tym wynalazkiem stoi firma Nicoventures, która należy do BAT. Założona w 2010 roku jako podmiot odpowiedzialny za produkty nikotynowe nie związane z tytoniem naturalnym. Firma posiada oprócz ePen dwa inne efajki. Epen wygląda na najnowszy wynalazek wprowadzony specjalnie pod ustawę czy też raczej ustawa powstała pod parametry tego fajka. W ofercie jest także min. zwykły tank, a także coś co zamysłem przypomina trochę Joyetech eGrip.
Nicoventures została w 2010 przedstawiona publicznie jako firma samodzielna, niezależna od BAT i przemysłu tytoniowego ogólnie, a jedynie luźno z nim związana - korzystająca z ich zaplecza naukowego itd. Okazuje się, że 6 na 7 najważniejszych stanowisk w Nicoventures obsadzonych jest przez byłych pracowników BAT w randze stanowiskowej "senior". Niby nic szczególnego, ale jednak Nicoventures czy też raczej BAT podawał publicznie informacje "mijające się z prawdą". Tegoroczna odsłona strony www Nicoventures już nie ukrywa tak skrzętnie powiązań z BAT z wiadomych powodów - bo już nie muszą.
Sama stronka oczywiście epatuje fotografiami i treściami spod znaku zaawansowanej technologii laboratoryjnej itp. Mnóstwo tam bełkotu podobnego do tego, do którego przyzwyczaiły nas nasze własne marki typu Colinss, Mild czy Volish. Ogólnie cud miód malina i najnowsze osiągnięcia techniki.
Dość łatwo jednak wyobrazić sobie co firma córka BATa - Nicoventures porabiała od 2010 roku. Jej założenie było prawdopodobnie krokiem wykonanym w kierunku wejścia na rynek efajków. Wydaje mi się jednak, że ich pierwsze dwa produkty średnio się w ten rynek wpasowały, a tym samym marnie się sprzedawały. Pomimo, że ponad 10 lat mieszkałem w UK i jestem ciągle mocno z tym krajem związany, to pierwszy raz o Nicoventures i ich fajkach usłyszałem dopiero teraz, a wapuję od 2007 roku, więc rynek śledziłem od tego czasu mocno, tym bardziej brytyjski gdzie przecież mieszkałem do niedawna.
Wygląda zatem na to, że debiut BATa na rynku efajków był po prostu nieudany i ze względu na marny produkt, i ze względu na późniejsze informacje o powiązaniu Nicoventures z dużym koncernem tytoniowym BAT, a waperzy takich powiązań raczej nie lubią.
Rynek efajków ciągle rozwijał się, sprzedaż chińskich sprzętów, a także amerykańskich i europejskich klasy premium rosła, a BATowi dla odmiany rosła gula, bo ich badziewiem nikt nie chciał się bawić i cały plan dorobienia miliardów € runął.
Zatem BAT, w porozumieniu z innymi koncernami tytoniowymi (a każdy nagle ma jakieś swoje "future of vaping") oraz EU i rządami innych krajów postanowili zadziałać w myśl zasady "jak nie drzwiami, to oknem". Rezultatem jest nasza ustawa i cyrki jakie dzieją się obecnie w USA, gdzie wapowanie może być za chwilę zbanowane absolutnie z pominięciem produktów "future of vaping".
Taka zasada chodzącej miernoty z grubym portfelem - nie umiesz zaistnieć inaczej, to daj w łapę komu trzeba i będziesz wielki.
Takie moje spostrzeżenia. Być może błędne, być może nie. Ja tak to widzę.
Nie wierzę natomiast w żadne tutaj dbanie o zdrowie populacji, w rewolucyjny produkt, kosmiczne technologie, uczciwą konkurencję czy po prostu "takie sobie wejście na rynek z nowym produktem".


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 15 gru 2015, 11:46 przez Pude!lek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1540151
Możliwe, bo BAT skupuje firmy efajkowe od jakiegoś czasu. Np. teraz kupili przecież eSW.
Natomiast informacja, że Intellicig zmienia się w Vype, to ściema. Vype to tylko marka będąca własnością Nicoventures/ BAT, a samo Nicoventures zostało wyodrębnione z BATa, więc Intellicig nie mógł się w to zmienić. Został kupiony i przebrandowany.
Może inaczej - Intellicig nie zmienił sobie sam nazwy na Vype, bo postanowili zrobić taki zabieg marketingowy. Po prostu stracili prawo do swojej nazwy sprzedając ją BATowi.
Z tego może wynikać, że ePen jest produktem Intellicga. Zresztą ten tank Vype'a bardzo przypomina jakiś ich produkt. I tyle by było z kosmicznych technologii BAT...
Intellicig ma czy też miał bardzo dobre liquidy EcoPure, które kiedyś zresztą sprzedawałem. Chyba były to 100VG o ile dobrze pamiętam. Bardzo dobre smakowo. Były tylko tytoniowe i jakiś tytoń z mentolem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1540459
Witam
Panowie Szczecin też oplakatowany, przystanki, reklamy w autobusach aż biją po oczach, za parę dni będzie wysyp na trawniczku dlaczego to mi nie daje satysfakcji. :palm2
Pozdrawiam
BadBoy
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1540472
Nie będzie żadnego wysypu na trawniku. Nie do takiej klienteli jest Vype skierowany.
BAT dobrze się wstrzelił w przedświąteczny czas i masa tego pójdzie na prezenty. 3/4 wyląduje nierozpakowana na dnie szafy u "wujka, którego ktoś chciał odzwyczaić od analogów", a reszta nie wiedząc jak działa porządny efajek będzie używać albo nienapalając się wróci do analogów. Zauważmy, że jest to sprzęt kłopotliwy w obsłudze - mała pojemność wkładu, mała bateria. Do tego koszt podobny jak przy analogach.
Pierwsza lepsza recenzja tego efajka. Nie jest różowo.
http://youtu.be/Zg7oAqw8dls


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1541712
Szkoda, że w Polsce nie ma jakiegoś miesięcznika traktującego o wapowaniu. Z tematami nie było by problemu, w końcu rynek jest dynamiczny, co raz wychodzi nowy sprzęt, liquidy itp.
Tylko taka forma informacji trafiła by do większej części społeczeństwa, zwłaszcza tego, które zamierza wapować lub już wapuje "amatorsko".
Tam powinny ukazać się wszelkie testy i porównania zwłaszcza teraz tego Vypa.
Obecnie BAT ma niezagrożone niczym pole manewru przy promocji swojego badziewia. Mogą napisać co chcą np. o liquidach na bazie wody czy "nowatorskich" technologiach itd. Niestety nie każdy trafi na Trawnik, a gazetkę chętnie by kupił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By pan prezes
#1541717
Pude!lek pisze:Szkoda, że w Polsce nie ma jakiegoś miesięcznika traktującego o wapowaniu. Z tematami nie było by problemu, w końcu rynek jest dynamiczny, co raz wychodzi nowy sprzęt, liquidy itp.
Tylko taka forma informacji trafiła by do większej części społeczeństwa, zwłaszcza tego, które zamierza wapować lub już wapuje "amatorsko".
Tam powinny ukazać się wszelkie testy i porównania zwłaszcza teraz tego Vypa.
Obecnie BAT ma niezagrożone niczym pole manewru przy promocji swojego badziewia. Mogą napisać co chcą np. o liquidach na bazie wody czy "nowatorskich" technologiach itd. Niestety nie każdy trafi na Trawnik, a gazetkę chętnie by kupił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


zawsze można zrobić coś takiego i interes gotowy. :)
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1541736
Zawsze już za późno...
Z zapleczem forumowym, gazetka byłaby miodzio..., ale jakieś 5 lat temu.
W dobie dyrektywy taki periodyk stanąłby w rankingu cenzury wyżej od najbardziej wyuzdanych świerszczyków. Do tego za chwilę zakaz reklamy, a taka gazeta z tego by czerpała główne środki finansowe.
No niestety. Może jest jakiś sposób, by to obejść, a być może już po ptakach i zmarnowaliśmy szansę na dobrą promocję wapowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By meganem
#1541740
Pude!lek pisze:Szkoda, że w Polsce nie ma jakiegoś miesięcznika traktującego o wapowaniu. Z tematami nie było by problemu, w końcu rynek jest dynamiczny, co raz wychodzi nowy sprzęt, liquidy itp.
Tylko taka forma informacji trafiła by do większej części społeczeństwa, zwłaszcza tego, które zamierza wapować lub już wapuje "amatorsko".
Tam powinny ukazać się wszelkie testy i porównania zwłaszcza teraz tego Vypa.
Obecnie BAT ma niezagrożone niczym pole manewru przy promocji swojego badziewia. Mogą napisać co chcą np. o liquidach na bazie wody czy "nowatorskich" technologiach itd. Niestety nie każdy trafi na Trawnik, a gazetkę chętnie by kupił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A wiesz, że jakiś czas temu szukałam wśród prasy czegoś takiego zastanawiając się, czy coś takiego istnieje. A co do tego super ekstra sprzętu, to dziś nawet trafiła do mnie jego reklama wśród spamu na skrzynce. Z odnośnikiem do allegro.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1541764
Mieszkałem długo za granicą. Tam spotykałem miesięczniki o wapowaniu. Po powrocie do Polski szukałem, ale nie znalazłem.
Owszem, to by było dobre i myślę, że zwiększyło by pojęcie społeczeństwa na temat wapowania. Obecnie media karmią ludzi informacjami w zależności od klimatu. Do grudnia 2015 wapowanie było bardzo złe, a teraz gdy za efajki wziął się koncern tytoniowy, który za chwilę będzie monopolistą na polskim rynku, to media zaczynają dostrzegać genialność wynalazku i jego pozytywny wpływ na byłego palacza analogów.
Jak za ciężkiej komuny, gdy Coca Cola była imperialistycznym napojem do zgładzenia jedynej słusznej populacji nieimperialistycznej. Teraz Coca Cola jest super i nawet można nią odrdzewiać :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By fohsiak
#1542790
Może przekonają blogerów czy inne (opiniotwórcze?) osoby zaproszone przez Vype, a te z kolei przekonają odbiorców publikowanych przez siebie treści. Oby nie.
Awatar użytkownika
By Beherit41
#1542814
Tym, co wyróżnia go spośród innych e-papierosów jest wkład z płynem. Nie uzupełnia się go, napełniając clearomizer, tylko wymienia całe wkłady. Producent zachwala to jako zaletę, ja początkowo byłem sceptyczny, ale to jednak się sprawdza. Widać, ile ma się jeszcze płynu i w ciągu ostatnich 2 tygodni ani razu nie znalazłem się w sytuacji, że oto jestem na mieście i zaczyna brakować mi liquidu.


Innowacyjne rozwiązanie, widać poziom liquidu... ja biedny nigdy nie wiem ile go zostało, szkło wszystko zasłania ;c

Żarty żartami, ale wpisem mogła się zająć osoba bardziej w temacie, za dużo dobrych słów poszło w świat o Vype, więcej krytyki byłoby na miejscu...
By sebastian335
#1542982
https://www.dropbox.com/s/70o7jhues2py2 ... 7.jpg?dl=0
Zaczynają reklamować się na ulicach, zdjęcie zrobione wczoraj, na jednej z ulic Lublina.
Sorry ale nie wiem jak z dropboxa wrzucić zdjęcie bezpośrednio na forum.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1542983
Bazy RBA nie będzie, bo byś musiał "pracować" na otwartym liquidzie, a to jak wiadomo ociera się o kontakt z zainfekowanymi Ebolą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By zarthos
#1543011
Cytuję tę Panią z 2:22


"Chmura jest dość drapiąca.
Zdecydowanie można ją "poczuć" bardziej niż inne e-papierosy których próbowałam."

Ciekaw jestem czego tam jeszcze dopierniczyli skubańcy.
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1543264
zarthos pisze:Cytuję tę Panią z 2:22
"Chmura jest dość drapiąca.
Zdecydowanie można ją "poczuć" bardziej niż inne e-papierosy których próbowałam."

Ciekaw jestem czego tam jeszcze dopierniczyli skubańcy.


Pewnie Pani "bobra" poczuła :lol:
Najgorsze, że pewnie myśli "tak ma być"
Awatar użytkownika
By miaziol
#1543279
Miałem okazję popróbować tego na żywo no i tak dla mnie jako dla nałoga który leci na dual coilach i pamięta dawne czasy wygląda to tak: Chmura jest nie za duża nie za mała, smak oddaje jak egonowaty tank sprzed paru lat czyli gdzieś tam w tle płasko i bezbarwnie. Kopa brak przynajmniej jak dla mnie. Generalnie produkt który mógłby być rewolucją ale w momencie kiedy wchodziły tanki ego no ale to było ładnych kilka lat temu.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1543326
zarthos pisze:Cytuję tę Panią z 2:22


"Chmura jest dość drapiąca.
Zdecydowanie można ją "poczuć" bardziej niż inne e-papierosy których próbowałam."

Ciekaw jestem czego tam jeszcze dopierniczyli skubańcy.

Pewnie tej wody, na której pędzą swoje liquidy.
Jeśli osobie wapującej egonowate, a chyba ta kobieta z filmu takie preferuje, to ocena produktu jest dość marna i jednocześnie w miarę wiarygodna.
Są inne filmy, głównie recenzentów brytyjskich na temat Vype i są one dość pochlebne. Jednak należy sobie zdawać sprawę z jednej rzeczy - Wielka Brytania, to nie tylko wyspa, ale i "inna planeta". To mogę napisać po blisko 13 latach życia w tym kraju. Vype, to produkt niby brytyjski, a Brytyjczycy na punkcie wszystkiego swojego mają istnego hopla. Choćby coś było w prostej linii do śmietnika, to i tak powiedzą, że jest "quite nice/ quite fair".
A wracając do tematu, to po prostu liquidy Vype mają pewnie znaczną przewagę PG. Dlatego drapią w gardło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By ks192117
#1544350
Dopiero zobaczyłem ten wątek, wcześniej był jakiś ich fanpage na facebooku (usunięty - pewnie z powodu fali hejtów). Zero jakiejkolwiek specyfikacji, produkt dla typowego szarego klienta, który będzie dymany i to bardzo. Reklamują sie tak, jakby nigdy wcześniej dosłownie niczego co oni mają nie było. Z jednej strony my mamy zgłębioną wiedzę i wiemy, że w tej cenie można kupić lepszy produkt z wszystkimi cechami ePena, ale jakiś szaraczek może wkurzy się na swojego egona z wysepki, który ciągle przecieka i chapnie :D. Najsmutniejszy jest fakt, że po wejściu ustawy niestety będzie to jedyna droga przejścia ze śmierdzieli dla nowicjuszy i finansowo się nie opłaci więc zostaną - wielkie dzięki za troskę o zdrowie UE. A tak nawiasem to liquidy z wody? Może jednak pomylili się i jest tam GP, bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć *BOJE SIE*
"Cenowo wypada bardzo korzystanie, bo w swojej klasie jest chyba najtańszym e-papierosem. Zestaw startowy jest do kupienia za 99 zł." - śmieszna ta relacja
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1544464
99zł kosztuje teraz. Pewnie do końca roku. Później cena wzrośnie do 129 co jest już potwierdzone.
Podobnie jak z firmami motoryzacyjnymi. Sprzedają auta po kosztach produkcji, a niektórzy nawet dopłacają do każdego egzemplarza. Odbijają sobie później na serwisie i częściach zamiennych gdzie plastikowa śrubka do podsufitki kosztuje 100zł...
Tutaj BAT odbije sobie na wkładach z liquidem - 4,5ml liquidu 25zł i na sprzedaży baterii. Podejrzewam, że batka w tym cudzie przeżyje maks pół roku podobnie jak było w starych efajkach 5-6 lat temu.
Swoją drogą ciekawe czy BAT ma jakieś karty charakterystyk swoich liquidów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By MonsterModz
#1549421
Witam wszystkich chciałbym się podzielić swoją opinią na temat Vype Epen. Dostałem do przetestowania podanym produkt i powiem tak vapuje od 5 lat w mojej kolekcji były nawet e-papieros od chińczyka jeżeli mogę tak to nazwać bo wyglądem przypominał zwykłego kiepa. Obecnie moim sprzętem jest dna200 lost vape i obs crius. Do przetestowania dostałem 4 smaki wiśnia , jabłko, vanilla i mięta moc 12mg (e-pale na 2mg). Jest to e-papieros dla początkujących którzy chcą rzucić palenie. Dla mnie jest to sprzęt starej technologi. Technologia ''katridży'' dawno została wyparta więc nie mam pojęcia czemu producent powrócił do tego. W instrukcji brakuje informacji o minimalnym oporze grzałki, pojemności baterii. Ładny design na pierwsze wrażenie przypomina do złudzenia długopis. Prostota używania wystarczy 7 sekund aby wymienić katridż. Design niespotykany. Krótko rzecz ujmując jeżeli chcesz rzucić nałóg i nie masz zielonego pojęcia o e-paleniu to polecam ten sprzęt. Dla mnie to krok do tyłu ale to tylko moje zdanie.
ZAKUP E PAPIEROSA

Mam zamiar kupic Drag Mini oraz Zeus Sub-Ohm wypow[…]

Problem z nasączaniem

Witam,od pewnego czasu mam problem z zespołem grze[…]

SMOK RPM 40, spalenizna

Cześć, Mam problem z moim RPM40, mianowicie po za[…]

Grzałka prebuilt do TFV8 Big Baby

Cześć, Zamierzam powoli kierować się w stronę skr[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.