EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By TheCrush
#712694
Cześć ! ostatnio zepsuła mi się bateria Ego, a niestety nie posiadali już ich na stanie i musiałem poczekać tydzień. Znalazłem stary kartomizer twist, baterię z odtwarzacza 3.7v 570 mah i połączyłem ze sobą, niestety bateria się rozładowała i zastanawiałem się jak ładować taki akumulator na usb. Lubię zbierać różne płyty główne i części elektroniczne, więc nie był to dla mnie problem. Zaciekawiła mnie mała płytka od starego samsunga sgh-e250 bateria z niego ma 750 mah, ale ta z odtwarzacza była mniejsza a chciałem wszystko upchać w pudełku po tabace :D Niestety płyta posiada jakieś samsungowe gniazdo więc połączyłem grot z ładowarki uniwersalnej z jakąś końcówką usb z kabla. Kartomizer już pięknie dymił po 30 minutach ładowania na usb. Niestety kartomizer jest na stałe w pudełku, bo nie posiadałem gwintu 510, ale i tak miałem uciechę z własnego epapierosa *SMOKEKING* Połączenie nie jest trudne, wystarczy połączyć + i - z płyty głównej z baterią, + od kartomizera do baterii a do - dołączamy przełącznik :-P
Oto zdjęcia :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Update :
Musiałem otworzyć środek żeby poprawić luty na włączniku i pomyślałem, że lepiej wygląda z tym lwem :zakrecony
Obrazek
Śmiesznie wygląda to ostrzeżenie z tyłu :lol:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, 19:28 przez TheCrush, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By profesor
#712744
TheCrush pisze:Najlepiej kartomizer bo jest najmniej prądo-żerny

Skąd to stwierdzenie :?:
Awatar użytkownika
By Shadow
#712766
moje gratulacje za inwencję twórczą, nie wpadłbym na wykorzystanie płytki z telefonu :D. Natomiast jestem prawie pewien, że zwykła ładowarka od twojego egona tez dałaby radę z bateryjką ;)
Awatar użytkownika
By TheCrush
#712776
Sprawdzałem na starym mildzie i na kartomizerze dłużej bateria trzymała, mniej liquidu się zużywa a clearomizer by się nie zmieścił. Niestety takiej ładowarki nie posiadam,ponieważ mam EgoC USB. Musiałem wymyślić inne zasilanie ;)
By macko921
#726823
Właśnie ostatnio ładowałem baterie od samsunga na ładowarce do egona tak sobie myślałem w co to włożyć dzięki za pomysł no obudowę genialny i prosty
By danio0012
#1490675
Właśnie mam pytanie odnosie do tego epapierosa co skombinowałeś :D jestem ciekaw jak ty to pudełko po tabace otworzyłeś? Xd bo ja właśnie chce zrobić taki sam jak twój tylko że z gwintem 510 plus górą Cottien, ten do damskich epetów :)
By Krasnal45
#1491053
@danio0012, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że "wykopałeś" temat sprzed dwu i pół roku???
To pudełko już dawno zardzewiało :mrgreen:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.