EPF
By rebeliant86
Krasnal45 pisze:...delikatnie ponakłuwać igłą watę przez szczeliny dopływu liquidu...

W 0,6ohm coś takiego robisz??? W jaki sposób? Jak wsadzisz igłę w otwór od dołu to raczej tam nic nie nakłujesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
By jvc
wibra pisze:Sprawdziłem dokładnie i okazuje się, że cuaio testuję od 15.01. - i grzałka daje radę. Odnośnie grzałek to do tego modelu dedykowane są 2 rodzaje: Joyetech ProC- BFL 0,6 ohma (i takie dwie są w zestawie), oraz Joyetech ProC - BF - która różni się tylko kształtem (jest mniejsza)

Zakupiłem te drugie. Przeciąg jest trochę większy ( 0,5 ohma) ,wchodzi dokładnie 3ml.
Natomiast denerwują trochę lekkie przecieki liquidu. Niby nie widać a ręce jakieś takie klejące. Prawdopodobnie przecieka lekko przez dekiel i ten dziwny patent z zamykaniem.
By Madżeska
Chciałam zapytać czy do modelu z baterią 2300mAh pasują te same grzałki co do 1500mAh?Obrazek

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
By Madżeska
Krasnal45 pisze:Tak.
Dziękuję

By misterhikan
Witam Panów.
Mam pytanie. Posiadam od 2 miesięcy Ego aio Pro, po tym czasie moze nie zbyt długim trochę juz sie o nim nauczyłem ale wczoraj pojawił sie problem z nim którego sam nie jestem w stanie juz ogarnąć. Podczas normalnego palenia nagle sie wyłączył, myslalem ze po prostu rozładował wiec podłączyłem go do ładowania wtedy papieros zaświecił sie na czerwono nornalnie do ładowania i jednocześnie zaświecił sie 3 razy na biało szybko i 3 razy wolno (albo odwrotnie nie pamietam) i zostaje czerwone. Po próbie włączenia go 5 klikiem zapala sie na biało i tak swieci z 5s i gaśnie i białe i czerwone od ładowania chodź ładowarka cały czas podłączona. Juz mowię czyściłem z 3 razy, nowa grzałka sprawdzana, ze stara probowalem juz pin grzałki wysuwać trochę nadal to samo. Jakies rady?
By Madżeska
Mój nowy Obrazek

Awatar użytkownika
By e_sat
Wiem, że nie można wstawiać komentarzy ( proszę usunąć tego mojego posta szybko ), ale nie wytrzymaaaam: Będzie szybko porysowany ;)

Sorry pomyślałem, że to galeria naszych e - papierosków :D , proszę więc nie usuwać posta, niech będzie przestrogą :lol:
Awatar użytkownika
By Krasnal45
A który jest nowy, ten jasno fioletowy czy ten różowy? :mrgreen:
By Madżeska
e_sat pisze:Wiem, że nie można wstawiać komentarzy ( proszę usunąć tego mojego posta szybko ), ale nie wytrzymaaaam: Będzie szybko porysowany ;)

Sorry pomyślałem, że to galeria naszych e - papierosków :D , proszę więc nie usuwać posta, niech będzie przestrogą
2 lata miałam srebrnego ,czas na zmiany

By Madżeska
Krasnal45 pisze:A który jest nowy, ten jasno fioletowy czy ten różowy? :mrgreen:
Biały papieros jest nowy.A kolorki jeśli Ci się podobają to mogę dać namiar, pomalujesz sobie też

By plastikk
Czy grzalki Kangertech CLOCC 0,5 ohma beda pasowały do AIO Pro?
By mckoval
plastikk pisze:Czy grzalki Kangertech CLOCC 0,5 ohma beda pasowały do AIO Pro?
Nie.

Tapatalk..
By charmantin
Czy Ego Aio można ładować ładowarką do telefonu? W zestawie była tylko taka do USB. Model ma baterię 1500mAh
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Nie ładowarką, a adapterem sieciowym. Tak, można.
By Mati Kupiec
To moj pierwszy post także witam wszystkich :bry

Jestem od kilku tygodni posiadaczem Ego Aio.

Przy pierwszej grzałce wszystko było super - smak, chmurka itd. Po wywapowaniu ok. 20 ml liquidu zaczęła się spalenizna więc wymieniłem.

Druga grzałka bobrzyła od początku - wywaliłem ją więc od razu (po rozebraniu niewielki początek bawełny był czarny - czy tak fizycznie wygląda spalenie?), cóż czytalem że może trafić się felerna więc od razu wymieniłem na trzecią.

I tu przechodzę do tego co stało się dzisiaj - nie mogłem pociągnąc powietrza nawet przy suchych buchach (robienie tego na siłę poskutkowało zassaniem liquidu :( )

Trochę (ale nie bardzo) pomagało odkręcenie grzałki od góry i ustawienie AF na maxa -efektem był jakiś tam dym ale już pojawiała się spaleniza.

Sama góra nie jest zatkana, sprawdzałem. w grzałce gromadził się liquid ale nadmiar strzepywałem - chwilę później i tak pojawiał się nowy :(

Zastanawiam sie co jest tego przyczyną?

Na chwile obecna zuzylem dwie nowe grzałki w dwa dni i nie wiem co dalej, Aio mnie już mocno frustruje :?
By mk7474
dla mnie ten sprzęt to porażka od samego początku. grzałki wytrzymują max 5 dni, potem parzą usta albo przeciekają. ustniki bardzo szybko nie trzymają się góry, a dokupić nowych nie udało mi się nigdzie. obecnie moje epapy mają 4 miesiące (mam 2szt kupione w tym samym czasie) i obydwa w tym samym dniu padły, jakby były zaprogramowane na ilość machów czy co?! jak mogą 2 paść naraz...
cały czas miałam wrażenie, że przeciekają szybki, ciągle trzeba było się myć z liquidu, a że nie ma odkręcalnego clearomizera, to nawet nie można podmienić części, cały sprzęt wtedy do wymiany. drogie są, więc to dodatkowy duży koszt użytkowania, jeśli coś pada, wszystko do wymiany a nie podzespoły.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
mk7474 pisze: ustniki bardzo szybko nie trzymają się góry.

Wystarczy kawałek nitki pod oring założyć.
mk7474 pisze:.... a dokupić nowych nie udało mi się nigdzie.

Przecież to standardowe 510 :mrgreen:
mk7474 pisze:cały czas miałam wrażenie, że przeciekają szybki,

No to jak, miałeś wrażenie, czy przeciekały? :mrgreen:
mk7474 pisze: ciągle trzeba było się myć z liquidu

Kurde, ja ciągle, co wieczór muszę brać kąpiel :mrgreen:
mk7474 pisze:, a że nie ma odkręcalnego clearomizera, to nawet nie można podmienić części, cały sprzęt wtedy do wymiany.

A widziały gały co brały?
mk7474 pisze:dla mnie ten sprzęt to porażka od samego początku.

Dla mnie ten wpis to porażka od samego początku :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kangaroo
Krasnal45 pisze:Kurde, ja ciągle, co wieczór muszę brać kąpiel :mrgreen:

Nie jesteś prawdziwym Polakiem. Prawdziwy Polak bierze kąpiel co sobotę.
Awatar użytkownika
By dexx33
Dziwne, ja mam go chyba od 1,5 roku i działa tak jak powinien, nie narzekam.
Używam w pracy na zmianę z Pro *SMOKEKING* ze względu na poręczność i małe wymiary.
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
The Eye Mod

E-JACK podjął męską decyzję :mrgreen: i podesłał[…]

Czy tylko ja sobie nie radzę?

Dobry wieczór Przyznaję się bez bicia, że obserwu[…]

Ładowarka do vts6

Co powiecie o tej ładowarce do sony vts6? https:/[…]