EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365298
Obrazek

Kraków, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską.
Mikrofon,YiHi mini i przypadkowi przechodnie.Kwiecień 2015 roku.


Obrazek

Co to jest ?

Dwie dziewczyny - studentki:

-Hmmmm...dziwne...coś mi przypomina...ja nie wiem, a Ty Aśka ? To chyba jakiś ten e-kiep,czy jakoś...
e-papieros chyba, wariatko, tak, tak, mój chłopak ma coś podobnego, tylko jego jest taki cienki...,o kurcze, nie, nie... Bardzo cienki? Ty to masz...eeee...idziemy...

Starsza Pani z zakupami:

-Nie wiem, nigdy nie widziałam czegoś takiego...nooo, to mikrofon jest, skoro Pan tu pyta...
Elektroniczny papieros? Eeeeee, to jest trucizna....

Dwóch facetów z reklamówkami, w środku dzwonią butelki:

-Ciężkie, weź ty, no ciężkie, ty, tu cosik świeci, jakieś ...powietrze bada Pan? teraz badają żeby piece polikwidować...eeee... idź pan na Kazimierz z tym...

Starsza Pani z pieskiem:

- Nie wiem, pierwszy raz widzę, czy ja wiem....jakiś przyrząd...ale do czego? Elektroniczny papieros?
Co wy jeszcze wymyślicie? Mało wam tego trucia? Jeszcze elektrycznie się będą truć...owoce jeść...

Ksiądz z teczką :

-Tam jest jakiś płyn? Ciecz jakaś i tu coś świeci...coś się tym bada? Elektroniczny papieros? Słyszałem o tym, ale pierwszy raz mam w ręku...paliłem kiedyś papierosy..ale to...dobrze że już nie palę...a co ? tych zwykłych już nie będzie?

Trzej gimnazjaliści:

-Ja cie ...ale strzał...ja cie...p....e, o k....zajedwabiste...Tak, ale co to jest? No, to ten e-fajek, tylko taki k...a no lepszy ,chciałbym taki, ile kasy trza dać? Ja mam spinera , ale dwójkę i wiwkę i tego no, mowa ,tak,ale kupie se lepszy sprzęcior na wakacje...a ile to kosztuje?...

Młoda dziewczyna:

-Ładne, ciężkie, dobrze leży w ręce...jasne że wiem ...to jest ten mod elektryczny...mąż co chwilę przynosi takie do domu, no takiego nie miał, ale widziałam w internecie...mówi że kupi jak premie dostanie...ciekawe co mnie kupi...?

Starszy Pan o lasce:

-Nie wiem i nie chce wiedzieć. Panie, dziś to strach lodówke kupić ,wszystko szpieguje...
Elektroniczny papieros? A do czego to? Zamiast tych śmierdziuchów? Panie, a nie lepiej nie palić?
Nie pali się tym? No to po co to? Nie palić a i tak się truć?...

Licealista z dripperem :

-Mod, YIHI , ten mini. Elektryk. Dobry, ale ja wole mechaniki. Zresztą i tak bym nie kupił, kasa misiu, kasa...chociaż...a ile Wat ten daje? 60? Eeeeee..słabo...ja bym kupił elektryka, ale tak ze 200 Wat żeby dawał , no tak kasa, k...a, drogie to wszystko...

Dwóch 6,7 letnich malców:

-Fajne, coś tu świeci...ty wiesz...? Tata ma podobne, to papieros, tylko że elaktroniczny...
Elaktroniczny? No taki na baterie, sie naładuje i puszcza chmury, mamę to wnerwia...

Starsza Pani z ciężką torbą:

-Coś mi przypomina...zaraz...a ten płyn, to ten liquid? To ten e-papieros, tylko jakiś inny taki...
Niech Pan wpadnie do szkoły, mam kilka w szufladzie, no ,nie takich...Proszę Pana, dlaczego nikt tego nie pilnuje, co robią rodzice, przecież te dzieciaki się wytrują kiedyś...jak można to sprzedawać dzieciom, to dzieci przecież...

Dwie młode zakonnice, Szarytki:

-Tak, tu jest liquid, widziałyśmy takie i podobne we Włoszech...na jednej wycieczce byli ludzie z tym, ładnie pachniało...ale tam jest to strasznie drogie...chciałam ojcu kupić, bo pali jak nasz smok wawelski...tak, wiem można już i u nas, pewnie mu kupię...Szkodliwe? A co dziś nie jest szkodliwe?

Starszy nobliwy Pan:

-Idź pan z tym ,bo zawołam policję....

Chłopak z dziewczyną, studenci:

-Tak, wiemy, po chwili przyglądania się, to e-p tak zwany...tylko jakiś inny...ale fajny, tylko ciężki strasznie. Nie mogłabym tego nosić ..ja mam taki mały kobiecy, kupiłam tu w Galerii i te olejki też tam kupuję...On nie pali ,nie palił nigdy i nie rozumie tego, nie pytaj go nawet...ale ja się cieszę, już od pół roku nie tknęłam tego śmierdzącego, no i wychodzi 10 razy taniej i nie cuchnę tak, brrrr....

Nieszablonowy mężczyzna z torbą na ramieniu:

-Ja nie wiem ?????? Tommy , to ja, pol....

:wink: :-P
Awatar użytkownika
By saradonin
#1365306
Pouczające wręcz.
W większości przypadków coś tam dzwoni, ale nie wiadomo co ani gdzie, najbliżej dzwoni chyba zakonnicom, bo nastawione pozytywnie i dziewczynie co jej mąż złom do domu znosi (przyznać się, który to?!).
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1365307
Pewno że dobre, widać nastawienie i niewiedzę społeczeństwa...
Starszy nobliwy pan - chyba jest na nie :lol:
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365308
saradonin pisze:Ale... ale to tak z głowy Sir Tommiego czy tak na serio?


Czy ja wiem,czy wymyśliłbym niektóre odpowiedzi? :wink: Tak czytam z dystansem teraz...fajny komentarz się nasuwa do tego,
no,ale mnie nie wypada jakoś...
Awatar użytkownika
By piehot
#1365309
a zakonnice ??? :cry:
o są :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 14:29 przez piehot, łącznie zmieniany 1 raz.
By robertanisz
#1365315
Młodzi ludzie podchodzą do tego na luzie ,część z nich pewnie zna kogoś kto chmurzy lub sama to robi.Niestety starsze osoby są anty.Tylko czemu?Być może wina bzdurnych info z mediów.Znam to z życia.Nie chciałem oczywiście urazić żadnej starszej osoby.Sonda fajna ,widać że wiedza na temat e-p rośnie.Szkoda że u tych najmłodszych także.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1365316
piehot pisze:a zakonnice ??? :cry:
o są :)

A jak, od duchowieństwa do maleństwa..., wypadły w moim przekonaniu najlepiej. Wiedzą co to ( czyli coś tam widziały, czytały) , no i chcą zakupić ojcu jako alternatywa papierosów ( znów czytały i myślę że jakby im dać do testowania to kto wie :wink:).
Brakuje straży miejskiej ( mundurowych) i polityka :wink:
By amsaw
#1365337
el.guitar pisze:... vidło z takiej sondy pewnie byłoby jeszcze lepsze. ...

Pol zastrzegł swój wizerunek.
A z paskiem na oczach wyglądał jeszcze mniej wyjściowo, niż zazwyczaj, więc pewnie materiał przepadł podczas autoryzacji, tfu, kolaudacji :mrgreen:
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1365341
Ekhem.
Cóż za fantastyczny pomysł. Tylko Tommy mógł zrobić coś tak czasochłonnego i wspaniałego. Przez tyle czasu żadna osoba nie zrealizowała tak genialnego pomysłu w tak oryginalny sposób. Spójrzcie na finezję zadawania pytań, na przecinki, na znaki zapytania! Czyż nie jest to arcydzieło? Myślę, że powinniśmy wszyscy podziękować Tommiemu za taki nakład pracy. SUEP mówi, że coś zrobił? Niech SUEP się schowa i zobaczy jakie idee kierują zwykłymi użytkownikami.

Jaką torbę ma pol?
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 19:08 przez .kokakola, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365356
Będzie jeszcze Vol. II tej sondy...tyle że w innym miejscu i z mniej przypadkowymi przechodniami...
Ale i tę ,myślę ,warto przeanalizować nieco...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.