EPF
By maxlink
skodzian pisze:
b_effe pisze:b-effe 2x1 4x1 8x1

*BOJE SIE*
closed buddy list

Hi all,
I'm probably too late ... :( Unfortunately I only now find you. When will the new list tell me please?
Awatar użytkownika
By piehot
a mój drip zieloniutki się złamał przy gumce, przy wyciąganiu z parownika. marny ten materiał.
Awatar użytkownika
By skodzian
piehot pisze:a mój drip zieloniutki się złamał przy gumce, przy wyciąganiu z parownika. marny ten materiał.

sam się nie złamał *BOJE SIE*

może miałeś tego z pierwszej serii , tam mógło to wystąpić , w drugiej ( tej mojej ) było to poprawione , w obecnej jeszcze bardziej :P
Awatar użytkownika
By EdwartS
skodzian pisze:
piehot pisze:a mój drip zieloniutki się złamał przy gumce, przy wyciąganiu z parownika. marny ten materiał.

może miałeś tego z pierwszej serii , tam mógło to wystąpić , w drugiej ( tej mojej ) było to poprawione , w obecnej jeszcze bardziej :P

Planowany są jakieś zapisy na dripy :-/ ewentualnie mozna prosić do dołaczenie do grupy na waszym fanpage... albo ew. kiedy ruszy sklepik z JM :-)
Awatar użytkownika
By piehot
skodzian pisze:

Chyba tak Skodzian, z pierwszej serii MrJacka. [ciach] żal mój najładniejszy kolorek dripka się poszedł wpiz**. popróbuje jeszcze skleicz jakimś super klejem.
By mmalyy
Mi właśnie dziś też pękł drip z tej listy...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By prymus140
skodzian pisze:
prymus140 pisze:Niestety pękają.Zaliczone 2 sztuki.W tym samym miejscu jak na zdjęciu wyżej.

same ?

Wyobraź sobie że tak.Bardzo dbam o sprzęt.Nie noszę po kieszeniach.Wszystko w piórnikach.Tak więc doszukiwanie się winy użytkownika nie ma sensu.
Awatar użytkownika
By piehot
prymus140 pisze:Niestety pękają.Zaliczone 2 sztuki.W tym samym miejscu jak na zdjęciu wyżej.

witaj w klubie :) też mam 2 sztuki zaliczone na koncie. żenada :evil:
Awatar użytkownika
By prymus140
matckhew pisze:dostający się liquid, wkładanie, wyciąganie, zmęczenie materiału i bum.

Jacek kiedyś mi mówił żeby je nie wkładać tylko lekko wkręcać i wykręcać.Miał rację.
Awatar użytkownika
By skodzian
prymus140 pisze:
skodzian pisze:

same ?

Wyobraź sobie że tak.Bardzo dbam o sprzęt.Nie noszę po kieszeniach.Wszystko w piórnikach.Tak więc doszukiwanie się winy użytkownika nie ma sensu.

ok rozumiem ,że sobie w piórniku leżał i pyk? używam tych dripów codziennie i dopóki mi mod nie spadnie na glebę to jeszcze sam się ot tak nie złamał , ale ok szanuje Twoje zdanie
Awatar użytkownika
By piehot
ja próbowałem wyjąć mój drip z JMG i nagle pstryk i pękł. Drugi próbowałem wyjąć z vivki i pstryk, pękł. wygląda na to że te dripy trzeba montować na stałe ?
czy po prostu materiał jest goowniany ?
2400 dni bez papierocha

Naszemu koledze Mushashi mija dziś 2400 dni bez […]

UFO

a nie mówiłem :D https://nt.interia.pl/raporty/rap[…]

Jaki telefon kupić ?

Hej Żonie uszkodził się telefon. Do tej pory zawsz[…]

Poszukiwania sprzętu do ~150zł

Tak jak w temacie, zaczynajac od zera to warto wsp[…]