EPF
Awatar użytkownika
By Julia
Łatwo nie jest ale mi w st weszły:) Nie używałam młotka.
Pierwszy raz jest ciężki, później już jakoś idzie, jak w życiu:)

Obrazek

Obrazek
By berto
Do Boge owszem wchodzą z bardzo dużym oporem. Do tych od Eastmall ja nie daję rady a nie o to chodzi żeby się za każdym razem siłować z dripem. Wszystkie dripy jakie posiadam wchodzą bez żadnego problemu.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, 19:59 przez berto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By lahcim
zaloz mniejsza uszczelke

GT-I9100
Awatar użytkownika
By MrJacek
berto pisze:Do Boge owszem wchodzą z bardzo dużym oporem. Do tych od Eastmall ja nie daję rady a nie o to chodzi żeby się za każdym razem siłować z dripem. Wszystkie dripy jakie posiadam wchodzą bez żadnego problemu. Za chwilę wystawię na bazarek, niech się ktoś inny męczy jak mu to pasuje. :)

Niestety takie są chińskie normy że są bez normy, do parowników typu Spheroid , DID, Foggatti wchodzą bez najmniejszych problemów.
By berto
Dobra rozmyśliłem się, nie sprzedaje bo za bardzo mi się podobają. :mrgreen: Jakoś się poradzi, akurat żadne oringi jakie posiadam nie pasują jak trzeba ale to się dokupi odpowiednie i będzie git. :)
Awatar użytkownika
By Julia
I się zaczyna:)
A będzie jeszcze ko maluch?

Berto nie sprzedawaj, nigdy nie wiadomo na czym będziesz wapował za kilka miesięcy a wiadomo że o takie fajne dripki łatwo nie jest.
Awatar użytkownika
By MrJacek
Czarnego nie będzie, KO, czerwony, żółty, zielony i niebieski będzie w małej serii
Awatar użytkownika
By Julia
Matko kochana!
:)

-- [scalono] 23 sty 2013, 21:15 --

Od kiedy trzeba zacząć czatować żeby się załapać na niebieskiego?
Awatar użytkownika
By Snaco
MrJacek pisze:Czarnego nie będzie, KO, czerwony, żółty, zielony i niebieski będzie w małej serii

Jacku jeśli to możliwe to jeden żółty jak będzie z tego wzoru co inne plastikowe biorę już dziś :)
Btw. Czy już mi wysłałeś poprzednie?

Tapnięte z Samsung NOTE
By groszek1
Co prawda do mnie jeszcze nie doszły ale to norma na poczcie oglądają i się nadziwić nie mogą,ale już tradycyjnie chciałbym w ciemno po dwa zielony,żółty i niebieski :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]

Dvarw mtl

Witajcie, Przymierzam się do zakupu klona drwala.[…]