EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By TurboBetoniarka
#1908947
Cześć,
obecnie używam galaxies mtl jako sprzętu do codziennego użytku. Szukam jakiegoś atomizera na rDTL z większym prześwitem bo dostaje już żylaków za uszami od tych mikro dziurek w galaxies. Jedyne na czym mi zalezy to smak. Obecne zasilanie to aurmour pro, ale na dniach kupuję coś na dwie baterie. Z góry dzięki za podpowiedzi.
By joloass
#1908975
Nie musisz się przesiadać na Dtl, żeby mieć przyzwoity przewiew ... sa tez parowniki Mtl nie stworzone wyłącznie z myślą o masochistycznych upodobaniach niektórych waperow:
- Hussar RTA single coil
- Skyline
- Ammit MTL
- Ceantaur Mini
- nawet Dvarw MTL, lecz pozbawiony ewentualnie reduktora
+ tajfun GT3, Kayfun 5

W sumie większość parowników MTL uposażonych w parę mniejszych otworów lub jeden większy prześwit dla powietrza powinny spełnić twoje oczekiwania.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1908983
DorotaM pisze:Poczytaj o Intake RTA.
Warto zwrócić uwagę na ten parownik, mam go od 1,5 miesiąca,i na pewno się go nie pozbędę. Bardzo fajny rDTL,dobrze oddający smak i suchy jak pieprz. Skyline również wart zwrócenia uwagi, poprzez wymianę dodatkowych reduktorów można go sobie dopasować do swoich preferencji.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Superlux
#1909116
@TurboBetoniarka


Zdecydowanie podpinam się pod Intake RTA a jeżeli bardziej w stronę MTL to powtórzę za jednym z kolegów - Fresia ( ! ), jest luźna, przyjazna i smaczna nawet dla kogoś takiego jak ja który lubi ciasne dopaszczowce. No i Centaur też ładnie pasuje do tej układanki. Zwróć uwagę na te parowniki, typowe dla luzaków :wink: ...są proste, łatwe do ogarnięcia, no i jeszcze można je kupić - Intake i Fresia stosunkowo łatwo, z Centaurem będzie trochę trudniej.



:drinkb
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.