EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By WeakHunter
#1451603
Witam panowie ostatnio nabyłem Aromat TPA DragonFruit , i dziś chciałbym sobie z niego zrobić liquid , tylko zastanawiam sie jak go dawkować , czy ktoś z was używał tego aromatu :) ?
Awatar użytkownika
By WeakHunter
#1451615
Panie też witam , a w ml ile to +/- jest pytam sie ponieważ wyrzuciłem tą zatyczkę przez którą wydobywają sie kropelki Ewentualnie ile procent dajecie :) ?
Awatar użytkownika
By agregat76
#1451618
Zrób sobie próbki np. 3%, 4%, 5%, a jak będzie za mało to zawsze możesz dodać więcej. Musisz próbować. Ja na przykład dawałem 10%, bo tyle mi pasowało.
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1451624
Z opisu aromatu na stronie sklepu -
Aromat Dragonfruit od The Perfumer's Apprentice.

Dragonfruit to nic innego jak pyszna, słodka Pitaya (pitaja).

Aromat wyprodukowany w USA.



Dawkowanie: 5-10%

Pojemność: 10ml

Opakowanie: ciemna butelka szklana z kroplomierzem

Skład: Naturalne i sztuczne aromaty, glikol propylenowy (FEMA 2940).

Nie zawiera cukrów i diacetylu.

MADE IN USA
Awatar użytkownika
By snoopher
#1451634
Akurat DragonFruit z TPA w jakich dawkach bym nie dał to jakoś jest bez smaku ( to nie tylko moja opinia, bo jeszcze pewnej forumowiczki stąd ).
Niby nie smakuje, niby coś tam czuć, jest to trochę słodkie, ale o dziwo nadaje się do wapowania :P
By silvel2
#1451961
Sam Dragonfruit TPA jest dla mnie niewapowalny. W mixach z truskawką sprawdza się świetnie.
Dragon z Extreme Flavours jest genialny bez dodatków, jeden z moich podstawowych liquidów.
Awatar użytkownika
By WeakHunter
#1451969
mam podobne zdanie ale póki co nie mam co wapować , a u mnie w mieście nie ma sklepu z bazami czy aromatami :) Wiec trzeba przeboleć i czekać na paczke z edymu ;)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1452006
Kiedyś bardzo lubiłem ten aromat, wapowałem go nawet w stężeniu 10% w swoich mieszankach jako solo ale jak w życiu wszystko się nudzi...
Awatar użytkownika
By RahirX
#1453623
W stężeniu 7,5% pochłonąłem 40ml bez zmiany grzałki. Aromat pachnie cudnie, tylko smakuje tak jakoś... Za wiele może oczekiwałem. Generalnie jestem zadowolony i pewnie do niego wrócę za czas jakiś, tylko kiedy, skoro tyle rzeczy jest jeszcze narozrabianych do spróbowania, eh.
Awatar użytkownika
By RahirX
#1454122
@fikaf Nie no, smakuje ok, tylko aromat dużo więcej obiecuje swoim bukietem niż oferuje rzeczywiście kubkom smakowym. Dzięki za linkę, zobaczę czy w mixie rzeczywiście mnie porwie smakowo :)
By Vianne
#1454422
Solo daję w stężeniu 15% i bardzo go sobie cenię. Jest wtedy dość słodki, zbliżony do owocowej gumy do żucia. Smoczy owoc z EF też jest dobry ale mocniej smakuje jakby ogórkiem? arbuzem? Subiektywnie wolę TPA, ale jak ktoś woli wytrawniejsze smaki, to lepiej żeby spróbował EF.
By maro76
#1476217
silvel2 pisze:Sam Dragonfruit TPA jest dla mnie niewapowalny. W mixach z truskawką sprawdza się świetnie.
Dragon z Extreme Flavours jest genialny bez dodatków, jeden z moich podstawowych liquidów.



Hej, Dragon z Extreme stosujesz w jakim stężeniu?
By venres
#1476353
maro76 pisze:
silvel2 pisze:Sam Dragonfruit TPA jest dla mnie niewapowalny. W mixach z truskawką sprawdza się świetnie.
Dragon z Extreme Flavours jest genialny bez dodatków, jeden z moich podstawowych liquidów.



Hej, Dragon z Extreme stosujesz w jakim stężeniu?


Producent sugeruje od 2% do 3%, dla mnie 2,5% jest w sam raz.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.