EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By Fdn123
#535711
MAm problem, nie wiem jak wyczyścić mój clearomizer, od pewnego czasu czuję bobra, i chciałem coś na to poradzić. Clearomizer wygląda tak jak tu ma pan na filmie http://www.youtube.com/watch?v=4VHlk3nTkAE

Coś tam próbowałem ale teraz jest gorzej i leci mi ciepłe wręcz gorące powietrze o nieprzyjemnym smaku chyba spalenizny. Proszę o pomoc, Mam ego-w od 2 tygodniu dopiero chyba nie powinien sie zepsuc a clearomizer mozna jakos czyścić, prawda?
By Fdn123
#535731
Gdybyś obejrzał filmik byś zobaczył ze clearomizer ktory ma pan jest inny od tych ktory ty mi podales w linku i na tym polega problem bo nie ma filmiku na Yt z tym wlasnie typem cleara.
By Pilot353
#535735
Przepalanie grzałki oraz czyszczenie nie różni się. Co do tego parownika, jaki ma gostek w linku, mam ten sam problem. Nie da sie na tym wapować. I nie wapuję. A jak chcesz wapować to go rozbierz, przemyj, przepal aż grzałka bedzie sie robiła czerwona i nie bedzie czuć smrodku ( robimy to z przerwami po kilka sekund i przerwa, dodatkowo dmucham na grzałkę). Ot cała polityka. Po robocie płuczemy, można wysuszyć. Ja składam, zalewam i po chwili wapuję. Na początku spokojnie dopuki nie osuszy się z pozostałości wody.
Awatar użytkownika
By zakk87
#535738
A skąd Pilot ma wiedzieć czy Twój CE5 + V2 ma sznurki na wierzchu czy w środku, czy ma 2 dziurki, czy 4 dziurki, czy 2 otwory. Zdejmujesz gumkę i przepalasz. Jak w połowie filmiku. Zresztą wszystkie clearomizery czyści się tak samo, więc mógł Pilot nawet wrzucić filmik CE2.
Awatar użytkownika
By zakk87
#535757
Ten filmik, który wrzuciłeś. Przewiń do 5:55, koleś tam ściąga gumkę i widać grzałkę. Bierzesz to pod kran i myjesz gorącą wodą. Przedmuchujesz, żeby nie było wody. Zakręcasz na podstawę, na baterię i seriami 2-3 sekundy przepalasz. Jak przestanie dymić, drut będzie czerwony a sznurek biały odkręć baterię a grzałkę znowu pod gorącą wodę.
http://www.youtube.com/results?search_q ... 1ITtOmPLes
Awatar użytkownika
By gregbard
#535758
Fdn123 pisze:jak przepalam? Mam sznurki schowane w środku.

A kolega lekcje odrobił czy odrobić za niego? :wink: wszystkie cleary czyści się i przepala tak samo
By Fdn123
#535760
Robie tak ze mocze w wodzie potem pale usuwajac wode czyli przepalajc ten drucik jakby sprezynke i co mi z tego jak potem kiedy wlewam liquid dym jest jakis goracy i smakuje jak spalony jakis dziwny wgl bez smaku liquidu, na tym polega problem, że robie tak jak wszyscy a nie ma takiego samego wyniku
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.