EPF
Awatar użytkownika
By Pesio
Krasnal45 pisze:0) PucH2 - Jak coś zostanie to potrakuje to miętą więc traktować ten wpis jako ostatni w łańcuchu smakowym. Miętolubnym podam dalej.
1) Timi
2) Master_PiT
3) Pesio
4) krisls
5) gemino
6) krzychu44k

Z kolei według tej listy wychodzi na to że są jeszcze dwie osoby?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
Pesio pisze:Z kolei według tej listy wychodzi na to że są jeszcze dwie osoby?

Opsss... Przepraszam... Tak to jest jak się pisze odpowiedź o 4 nad ranem :oops:
Awatar użytkownika
By krzychu44k
Pesio pisze:
Krasnal45 pisze:0) PucH2 - Jak coś zostanie to potrakuje to miętą więc traktować ten wpis jako ostatni w łańcuchu smakowym. Miętolubnym podam dalej.
1) Timi
2) Master_PiT
3) Pesio
4) krisls
5) gemino
6) krzychu44k

Z kolei według tej listy wychodzi na to że są jeszcze dwie osoby?

Czekam na 3p jako ostatni.. :lol: *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Miałem coś napisać *BLUSH* Hmm...... Tylko żeby nie było. Zalany JMG na świeżo ukręconym meshu.
Czarna, gorzka herbata, wytrawna śliwka na razowym chlebie. Zero orzechów, czyli dokładnie nie to na co czekałem :mrgreen: Nie jest to złe, ale kompletnie coś innego niż mój wzornik. Szukam jeszcze czegoś innego w tym smaku, ale kiepski ze mnie tester. Spróbuje do tego dodać nieco orzecha arachidowego, zobaczymy, co sie z tego jeszcze wykluje, ale przez tę wyraźnie wyczuwalna śliwkę ciemno to widzę.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Nie mam. A poza tym, sa tu takie właśnie nuty herbaciano-chlebowe tylko brakuje mi tych orzechów. Spróbuję z tym arachidowym.
Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że na wacie może to zupełnie inaczej smaczyć. Niektóre nuty mogą się schować, inne wysunąć do przodu.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Ale to zupełnie inny kameleon :wink: Przed chwilą odpaliłem Tytoń Mocny i............ to jest to :mrgreen: Nawet w tej formie w jakiej jest (ot, taka surówka) mnie zadowala. A to jest świetny materiał pod mieszanie. Zobaczymy jeszcze na dniach tę machorke która mi dojrzewa :mrgreen:
By skaecik
Czytam ten wątek od jakiegoś czasu... I zamówiłem w środę premixy Cyfry Trzy i Machorkę. Może we wtorek dojdą, a już się nie mogę doczekać ich spróbować...
By MaiArt
Krasnal45 pisze:Ale to zupełnie inny kameleon :wink: Przed chwilą odpaliłem Tytoń Mocny i............ to jest to :mrgreen: Nawet w tej formie w jakiej jest (ot, taka surówka) mnie zadowala. A to jest świetny materiał pod mieszanie. Zobaczymy jeszcze na dniach tę machorke która mi dojrzewa :mrgreen:

Machorka jest "zwytrawnioną" wersją tytoniu mocnego, więc może to będzie bliższe Twoim potrzebom :roll:

Ciekawe czy pozostałe osoby testujące nowy smak również wyczuły śliwkę na razowym chlebie :D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
no to wypada coś napisać.

cyfry trzy
mieszane 15.02
dawkowanie 4%

testowane na:
hussar rda 1.0
fused clapton 3x30ga+38g, 5zwojów, 28W

Czytając recenzje, mocno zdziwiła mnie opinia @Krasnal45 , który rozpoznał tu chleb razowy.

1szy buch słodkawo-wytrawna śliwka z ziemistym tytoniem i coś w tle, a na wydechu jeszcze więcej śliwki
2gi szybki buch... o cholera.... Krasnal miał rację. wyraźnie czuć chleb razowy :mrgreen: ale taki bardziej jako wypieczony tost.
3ci buch, smakuje jak drugi.
chwila przerwy i znów czuć mocno śliwkę, a z kolejnymi uwydatnia się tost :mrgreen:

żona oceniła to jako śliwka z tytoniem i świeżymi dobrze wypieczonymi bułeczkami z naszej lokalnej piekarni :mrgreen:

Ogólnie liquid jest bardzo smaczny, nie wiem czy męczący, bo to tylko kilkanaście buchów na test, ale ma potencjał. Niedługo kolejny test i sprawdzimy czy coś się zmieniło.

Eksperymentalnie dodałem odrobiny do dojrzałego już liquidu "kawa" i muszę przyznać, że to istna petarda. Całość jest już mniej słodka, bardziej wytrawna, nie czuć śliwki. Powstał coś ala "polski poranny starter pack", czyli mocna czarna kawa z papierosem na przemian.
Awatar użytkownika
By przemekgda86
Cyferki przegryzły się już w 100%, smak jest zrównoważony i przestał się już zmieniać.... Niestety moje kubki smakowe już się do niego przyzwyczaiły i nie wyłapuję już tak poszczególnych nut jak na początku, czas więc na tydzień przerwy i na tapetę przez ten czas wrzucam machorkę *SMOKEKING*.
I jeszcze mały teścik:
Do niewielkiej porcji cyferek w stężeniu aromatu 3,5% dodałem mniej więcej 1% acetyl pyraziny ( 2 krople na każde 5ml) - i to był strzał w dziesiątkę :zakrecony AP trochę symuluje orzeszkowy smak, plus dość mocno wpłynął na dolne nuty smakowe ( te bardziej wytrawne), następną próbkę zrobię w mniejszym stężeniu AP (myślę że 0,7% będzie idealnebo teraz AP trochę zdominował resztę) - aromat sam w sobie jest genialny, ale można go podrasować pod własne predyspozycje :zakrecony *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Pesio
Czyli rozumiem że tym razem planujesz dać jedną kropelke AP na 5ml, pytam bo szkoda byłoby spaprać.

Awatar użytkownika
By Master_PiT
Piesio.
Najlepiej zrobić małe probki (np 10ml) i eksperymentować z różnymi mixami,by dowiedzieć się co najbardziej nam pasuje.
Awatar użytkownika
By Pesio
Tak chyba zrobię, z różnych miksów mam potem 30 różnych próbek, ale 0,7% nie wiem czy w ogóle będzie wyczuwalne.
Poza tym AP najlepiej próbować po miesiącu, ale żeś przemekgda86 temat zaszczepił.
Nie spróbuje, się nie dowiem.

Awatar użytkownika
By Master_PiT
Driperkiem można zrobić małą degustację i sam ocenisz czy miesiąc jest wymagany ;)
By MaiArt
Myślę, że AP pozwoli osiągnąć pożądany efekt, lecz my w naszych produktach nie stosujemy jednak tego dodatku (powołując się na klauzulę sumienia) i każdy będzie musiał dodać go indywidualnie :cygaro:
Awatar użytkownika
By przemekgda86
Pesio pisze:Tak chyba zrobię, z różnych miksów mam potem 30 różnych próbek, ale 0,7% nie wiem czy w ogóle będzie wyczuwalne.
Poza tym AP najlepiej próbować po miesiącu, ale żeś przemekgda86 temat zaszczepił.
Nie spróbuje, się nie dowiem.

AP to jeden z mocniejszych dodatków z jakimi miałem do czynienia, już niewielkie jego stężenia są wyraźnie wyczuwalne, przynajmniej w moim przypadku. Każdy jednak inaczej odbiera smak, i to co dla jednej osoby będzie optymalne pod kątem intensywności smaku, dla drugiej może być niemalże niewyczuwalne :?
Proponuję zrobić jak już wcześniej wspomniano kilka próbek- np po 5ml każda, i do każdej dodać inne wartości AP (1gtt/2gtt/3gtt).
Co do miesięcznego przegryzania AP, tu się nie wypowiem, z reguły robię LQ na bieżąco i daję max tygodniowy czas dojrzewania, po czym zaczynam wapczyć, żadna z moich mieszanek nie wytrzymała miesiąca, :zakrecony No ale z ciekawości zrobię jeszcze jedną partię próbek, schowam gdzieś w czeluściach szuflady, i postaram się o nich zapomnieć na miesiąc :lol:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2018, 10:07 przez przemekgda86, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Smok Prince v12

Witam Mam problem ze swoim pierwszym papierosem. […]

AWT 35A 3000 mAh 3.7V 18650

Witam, kupiłem sobie zestaw nemesis klon, akumulat[…]

Box na jeden akumulator