EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Sollmyr18
#1750158
Witam mam problem z cuboidem. Sprawa wygląda następująco kiedy wkręcam atomizer MOD wykrywa go pokazuje jak by dostawał napięcie (licznik czasu działa) lecz nic sie nie dzieje. Wykręcam atomizer pokazuje jego brak. Wynika z tego ze z pinem wszystko ok ponieważ wykrywa Ato. miał może ktoś taki problem i wie jak zaradzić ? : :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1750164
Podstawowe pytanie: jakie akumulatory masz w środku ( ile amper),jaką masz grzałkę w atomizerze ( ile ohm, jaki rodzaj grzałki-clapton, fuzed clapton, zwykły micro, itp. ) ile watów zapodajesz ?
By Sollmyr18
#1750165
jesli chodzi o grzałki to różne. przekręcałem parę innych wiec grzałki nie maja nic do rzeczy. co do akusów również mam 3 różne pary i na wszystkich dzieje sie to samo.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1750170
Piszesz że grzałki nie mają nic do rzeczy. Zainstaluj np. fused claptona z ss, rdzeń 2x0,50, owijka 0,30 na średnicy 3,5 mm, 6-7 nawinięć i zapodaj 30 watów. Czy coś będzie się działo? Raczej słabiutko to widzę.
By CodeineDreams
#1750174
A na innym atomizerze sprawdzałeś? jak akumulatorów jesteś pewny, to rozbierz i sprawdź luty na tych przewodach WN. Może wyczyść też dokładnie gniazdo 510 i piny w parowniku jakimś alkoholem czystym.
By Sollmyr18
#1750182
kiedy ustawiłem softwer zeby pokazywało mi amp. tylko przez chwile przy kliknięciu mam 0.01 potem znowu spada do zera nawet kiedy guzik jest przyciśnięty + na tą chwile mod również przestał sie uruchamiać. po update chwile działa a potem nic.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.