EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SyneQ
#1750617
Witam, mam problem z Cuboidem 150W... Chciałbym go zaktualizować ale program do tego mi go nie wykrywa, próbowałem pod paroma kablami USB i na innym PC i dalej nic :( Bardzo bym prosił o pomoc!

Zdjęcie problemu ( http://ifotos.pl/z/aewnwna )
By TheTunner
#1750622
Wyciągnij akumulatory bo box może być w trybie ładowania a nie wymiany danych jeśli to nie pomoże to może oznaczać że styki od transmisji danych są uszkodzone bądź bardzo zabrudzone. Miałem podobny problem w evicu vtwo mini

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Czocher
#1750626
Hmm, nie spotkałem się jeszcze z takim problemem. Widzę jeszcze kilka rzeczy które można sprawdzić: Co Ci pokazuję w menadżerze urządzeń (czy jak to się tam nazywa w windowsie) na tym porcie usb jak masz podłączony? Unikalne urządzenie, problem? Ładujesz go przez usb, czy zewnętrzną ładowarką? Może zwyczajnie padł Ci port, a raczej jego część. Pendrive porty usb normalnie wykrywają? Może antywir Ci blokuje jakimś cudem...? Może odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz, ale tym razem kliknij prawym i pamiętam że jest tam opcja uruchom jako administrator - czy jakoś tak. Może dodaj ten program jako wyjątek do antywira...

Tyle mi przychodzi do głowy o 1 w nocy :).
By SyneQ
#1750628
A więc tak, antywir wyłączony, aku ładowane zewnętrzną ładowarką, w menadżerze urządzeń w ogóle go nie wykrywa, mało prawdopodobne że coś z wejściem USB w Cuboidzie bo było może max 2 razy używane :/
Awatar użytkownika
By Czocher
#1750631
Pewnie to jest głupie co teraz napiszę, ale spróbuj wsadzić inną parę aku jeżeli masz i zobacz czy Ci wykryje... :zakrecony Poza tym nic mi więcej do głowy nie przychodzi. Albo jeszcze jedno pyt. Jak klikasz w exe to masz odrazu aplikacje czy coś musisz instalować? Pytam bo ja na wirtualnej maszynie mam tylko windę. No i jeszcze wyjmij aku, odczekaj kilka minut i jeszcze raz spróbuj... Tyle z czarów na odległość Panie, jeszcze mogę ewentualnie Ci butelkę wody na odległość naładować *CZAJNICZEK*
By SyneQ
#1750633
Nie powiem wóda :D To by się przydała bo oszaleje, jak odpalam program to nic sie nie instaluje i od razu okienko wyskakuje do wgrania softa
By dwagiel
#1750635
Miałem podobny problem. Aby go rozwiązać należało wyjąc akumulatory i podczas podłączania boxa trzymać wciśnięty przycisk fire.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1750645
Krasnal45 pisze:Próbowałeś innym kablem. Możliwe, że ten ma niepodłączoną szynę danych...

Dokładnie tak, przy Pico dopiero zmiana kabla pomogła. Nie wszystkie kabelki się nadają do wymiany danych.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.