EPF
Awatar użytkownika
By PucH2
@kwiatek_83 To szkło pasuje tylko do Drip Tipa, i tyko z drptipem ma taką pojemność 4,5 ml! Drip Tip to tylko dodatkowy element pomniejszający SkiLine. Do samego Skiline musisz zakupić inne szkło wymienione kilkakrotnie w temacie.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2019, 23:05 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
Potrzebuję do Drip Tripa, mam tego samego co Ty, zatem mogę zamawiać tego bulba.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
By Patryk2711
Proszę o pomoc a mianowice czy ten atomizer będzie współpracował z iStick Pico 75W TC Kit bo nie ukrywam że w tych sprawach jestem zielony i chciałbym rozpocząć pracę na własnych grzałkach bo szukam smaku i czy będzie to dobry wybór dla nowicjusza :?: :-P
Awatar użytkownika
By SuwMar
Będzie współpracował z iStick Pico 75W
Awatar użytkownika
By bulit73
Będzie współpracował :wink:
By Patryk2711
Dzieki bardzo za odpowiedz podpowie ktos jeszcze jakie gotowe druciki kupic do niego z naciskiem na smak chmura niewazna

Czy te dolaczone w zestawie nadadza sie?
Awatar użytkownika
By Kanapix
Kup drut od VandyVape Superfine MTL Fused Clapton i będziesz zadowolony :)
Awatar użytkownika
By pHarel2403
JW, a dokładniej 30*2x38
Awatar użytkownika
By mario132
Nabyłem Skylina. Parownik świetnie wykonany, smak super, absolutnie suchutki,cug idealny, no niemal ideał. Jedyny problem występuje przy napełnianiu. Parownik ma strasznie dobry transport, aż za dobry. Zamykam lq, napełniam i przez pierwsze kilka buchów po napełnieniu pije liquid. Później się sytuacja normuje. Ma ktoś jakiś patent jak temu zaradzić? On nie strzela gorącym liquidem po prostu czuje zimny liquid w paszczy.
Awatar użytkownika
By macieq03
Po napełnieniu ściągnij dwa,trzy buchy, i delikatnie otwieraj liquid. Dozuj delikatnie,po troszeczkę. U mnie przy PG 60/40 jest delikatnie uchylony.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By cbn
Ja też robię dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali. Otwieram LC z parownikiem do góry nogami a przed otwarciem 2-3 zaciagniecia. Ale aż tak żeby pić liquid to nie miałem u mnie raczej delikatne siorbanie które ustąpiło po takich zabiegach. Może troszkę więcej bawełny tak dla pewności?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mario132
No ja lubię dość luźno dać watę w kanały bo lubię dobry transport, ale nie aż tak :D Ale po 3 buchach już jest ok, chociaż smak jest tak intensywny jakbym niemal pił ten liquid. jak ktoś szuka jeszcze więcej smaku to już dla mnie patologia :lol: Dzięki.
Awatar użytkownika
By bulit73
Przed zatankowaniem zakręcam LC i biorę jeszcze 2-4 buchy, żeby wywapować to co jest na grzałce. Po zatankowaniu otwieram na maksa i nigdy nie miałem jakiegoś siorbania przy pierwszych buchach.
By Patryk2711
mam juz sprzet lecz ciagle nie moge dojsc do perfekcji smaku a mianowicie czuc lekki posmak drutu ktory zakluca mi samk. Nie mialem wyboru i kupilem clapton wire kanthal A1 26ga+32ga. Czy problem moze tkwic w rodzaju drutu czy robie cos zle rozgrzewajac grzalke lub zly uklad waty? Po skreceniu wychodzi mi 1.06 ohma
Awatar użytkownika
By bulit73
Patryk2711 pisze: Czy problem moze tkwic w rodzaju drutu czy robie cos zle rozgrzewajac grzalke lub zly uklad waty?

Wszystkie zwoje muszą żarzyć się tak samo. Podczas rozgrzewania przejedź, po grzałce, pary razy śrubokrętem. Chodzi o to, żeby nie było hot spotów.
Awatar użytkownika
By kabacina
A weź załóż kilka zwojów że zwykłego kanthala, dobrze wygrzej i sprawdź żeby hot spotów nie było. Wata luźno w kanały, fajnie przystrzyzona i bedzie śmigał jak stary

Wysłane z mojego Redmi 4X
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
PucH2 pisze:Cofając się wstecz pokazywałem jak zmniejszyć naszego Skyline a zarazem zwiększyć jego objętość na płyn. Tym razem jeszcze o centymetr zmniejszymy naszego już maluszka. Wykorzystałem do tego zakupiony Drip Tip oraz dopasowane do niego szkło Bulb.
Obrazek
Obrazek
Tak się prezentuje po dotarciu na miejsce przeznaczenia Drip Tip jak i szkło Bulb. FasTech sku 9629102 i szkło Bulb sku 9650252
Obrazek
Tu jeszcze porównanie szkła z zestawu Drip Tip do szkła Bulb. Pojemność pierwszego 2,5 ml, a drugiego 4,5 ml. Jednak zakupując inne szkło osiągamy 5 ml. Jednak ta operacja wymaga już szlifowania rantów szkła Bulb. 4,5 ml jest naprawdę spoko.
Obrazek
Tu już widać jakie to małe. Przy pojemności 5 ml i wymiennym akumulatorze 18650 chyba najmniejszy zestaw ukryty w dłoni, o takich możliwościach produkcji chmury. Nawet z damskich rączek niewiele co wystaje.
Obrazek
Tu jeszcze porównanie wielkościowe z dalej popularną rurką.

Zestaw w tej konfiguracji używam dobrych kilka miesięcy. Przy nowej dostawie miałem okazję porobić fotki. Na plus to pojemność 5ml, mniej kręcenia i wielkość dripera o takich samych właściwościach. Minusów żadnych nie ma bo to dalej SkiLine wybitny smakowiec.

Zamówiłem to samo szkło, o tym samym SKU. Na moje oko jest ponad 1mm dłuższe od tego z zestawu z drp tipem. Też tak miałeś? Najgorsze jest to, że zamówiłem 4 sztuki...

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
5 grzalek spalonych w tydzien - pomocy!

Witam :) Palilem analogi od kilku lat i w koncu p[…]

Premixy Qumran od Liquider Polska

[obraz_800:2nr47gjb]https://vapestationpolska&[…]