EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Luellen
#1869714
Cześć. Posiadam obecnie zestaw od smoka, stick prince oraz TFV12. Sama bateria w porządku jest, lecz góra strasznie mnie zaczęła irytować. W pierwszej kolejności - cieknie z niego, zmieniałem uszczelki i tak dalej, problem występuje dalej. Kolejną sprawą jest straszny pobór lq, nie wiem to mój pierwszy taki parownik, wcześniejszy tyle nie brał.

Moje pytanie brzmi: macie coś godnego polecenia, gdzie również kupię do niego gotowe grzałki i będzie pasować do mojej baterii? Jeżeli tak się da, to żeby również nie brał tyle LQ, gdyż butelka 50ml idzie w około dwa tygodnie, gdzie na wcześniejszym śmiało paliłem miesiąc taką buteleczkę. Z góry proszę o linki do produktu i jakieś opinie. Dzięki.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1869719
Kolega ma sporo do nadrobienia: regulamin forum, regulacje prawne dot. EIN i czerwoną informację na górze każdej strony forum.
Ale że w miarę poprawnie się naprodukowałeś, to streszczę.
Nie góra, a atomizer/parownik. Trzymamy się prawidłowej nomenklatury (czysto grzecznościowo i w imię ogólnie przyjętych zasad).
Nie możemy niczego polecić (bo tego zabrania prawo).
Nie możemy podać Ci linku (bo łamie to regulamin forum).
Z całego Twojego posta można zareagować na prośbę o opinie.
Trochę nie moja nisza, bo w łapach miałem u siebie tylko Serpenta SMM i Pharaoh RTA. W moim odczuciu przyjemniejszy jest Pharaoh (kosmiczny przeciąg), ale smakiem Serpent bije go na głowę. Masz duży dział o parownikach, możesz poczytać i później podpytać, żeby nie przypominało to wróżenia z fusów.
Atomizery tego typu są z natury paliwożerne, a Ty z takim zużyciem wyglądasz na bardzo niedzielnego "palacza".
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1869884
Luellen pisze:Cześć. Posiadam obecnie zestaw od smoka, stick prince oraz TFV12. Sama bateria w porządku jest, lecz góra strasznie mnie zaczęła irytować. W pierwszej kolejności - cieknie z niego, zmieniałem uszczelki i tak dalej, problem występuje dalej. Kolejną sprawą jest straszny pobór lq, nie wiem to mój pierwszy taki parownik, wcześniejszy tyle nie brał.

Moje pytanie brzmi: macie coś godnego polecenia, gdzie również kupię do niego gotowe grzałki i będzie pasować do mojej baterii? Jeżeli tak się da, to żeby również nie brał tyle LQ, gdyż butelka 50ml idzie w około dwa tygodnie, gdzie na wcześniejszym śmiało paliłem miesiąc taką buteleczkę. Z góry proszę o linki do produktu i jakieś opinie. Dzięki.


Butelka 60ml premixu (już z bazą nikotynową) to koszt około 30-40zł, jak na dwa tygodnie wydaje mi się że to nie wiele. Nie wiem ile wcześniej jarałeś śmierdziuchów, ale Twoje zużycie liquidu jest w normie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.