EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By DannyPL
#1867273
Witam,

Mam pytanie, kiedys palilem e-papierosy tj. P1 i Milda, gdy mialem wiecej pieniedzy, zainwestowalem i kupilem provoga 3 plus w 2016 r. (wtedy za ok. 300 zl)Na poczatku troche popalalem ale jakos mnie nie zachwycil, przez ostatnie 2 lata wiecej przelezala w szafce. Jakis miesiac temu odnalzalem provoga i zaczalem palic, tak mnie to wkrecilo ze wczoraj kupilem kilka grzalek, pare olejkow i... wieczorem spadl mi ze stolu, tulejka pobila sie na 5 czesci, juz wiedzialem ze bedzie problem bo go wycofali ze sprzedazy, przeszukalem internet i nie ma zamiennikow... nigdzie.

I teraz moje pytanie, czy jest szansa ze gdzies to kupie jeszcze? znalazlem wzmianke ze mozna zamowic z Chin... ale nie moge nic znalezc, ktos napisal ze pasuje od innego. Bardzo prosilbym o pomoc, bo cos czuje ze e-fajka pojdzie do smieci przez brak tulejki... szybciej bedzie zainwestowac w inna nowa, myslalem nad SMOK H-2 Priv Kit (Nie wiem czy to dostane i gdzie, bo nie ma tez w magazynie) mam nadzieje ze gorsza od Provoga nie bedzie ale to juz inny temat)

Pozdrawiam!
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.