EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ScreamOfHate
#1911615
Witajcie, jestem tutaj nowy, przeczytałem kilkanaście tematów ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
Z e-papierosami jestem od kilku miesięcy. Cel to rzucić palenie zwykłych fajek. Z obecnym zestawem nawet dobrze idzie, bo w domu nie palę prawie wcale, jedynie w pracy kilka papierosów się spali. Poszukuję parownik pod box Asmodusa (model w tytule). Obecnie używam parownika od TFV12 Prince . Im dłużej go używam, tym częściej szukam czegoś nowego, lepszego. Chmurki puszcza takie sobie, ale smak na grzałce m4 to jest jakaś tragedia xD ostatnio zakupiłem premix jagodowy to smakuje jak mydło. (dodam, ze czekam na grzałkę meshową dla samej próby jaka będzie różnica smaku).
Szukam parownika na gotowe grzałki- dlaczego? Nie mam cierpliwości przy drobnych pracach manualnych, mam duże, spracowane dłonie i zwyczajnie drobne manualne robótki sprawiają mi trudność. Więc - grzałki gotowce. Bardziej zależy mi na smaku niż na chmurce, chociaż jeśli da się połączyć i smak i chmurę na gotowych grzałkach to byłoby super.
Czytałem coś o geekvape zeus sub ohm, podobno bardzo dobry parownik z dobrymi meshami, ale szukając w necie nigdzie nie jest dostępny a u siebie w mieście typowego Vape shopu nie mam :(

W świecie e-fajek dopiero się uczę, sporo oglądam i czytam, ale - jeśli ktoś ma jakiś pomysł, propozycję i zna parownik na który można zwrócić uwagę, wezmę to pod uwagę. Jesli ktoś da jakąś propozycję, to proszę zwrócić uwagę na dostępność grzałek do danego parowniczka, z góry dzięki i pozdrawiam :). Cena hmm do 200zł.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.