EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pingo
#1492371
Witam!
Mam problem dokładnie to mój kolega z zestawem Aspire Pegasus i Mutation x4 (jak temat wskazuje)
Grzałki jakie zostały zamontowane do mutka to dwa claptony 0.26 oma.
Akumulator w baterii: Aspire 40 amperowa
Dobrze teraz przechodzę do problemu. Otóż bateria praktycznie nie podgrzewała drutu i praktycznie żaden dym nie leciał. Następnie zamontował grzałkę niklową 0.15 oma i także dym jest rzadki. Wiecie czy to może być wina baterii czy może tego że Aspire Pegasus jest tylko kompatybilny z tankami.
Proszę o szybką poradę :D
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By bofh
#1492518
Napisane: 27 sie 2015, 15:02:53\
pingo pisze:Witam! Jestem nowy na tym forum stworzyłem konto tylko na napisanie tego posta z zapytaniem do was i prośbą pomocy.

Napisane: 27 sie 2015, 15:06:39
Pude!lek pisze:Uzupełnij profil.<...>

Tyle ode mnie. Amen. :twisted:
Awatar użytkownika
By e_sat
#1492537
pingo pisze:Witam!
Mam problem dokładnie to mój kolega z zestawem Aspire Pegasus i Mutation x4 (jak temat wskazuje)
Grzałki jakie zostały zamontowane do mutka to dwa claptony 0.26 oma.
Akumulator w baterii: Aspire 40 amperowa
Dobrze teraz przechodzę do problemu. Otóż bateria praktycznie nie podgrzewała drutu i praktycznie żaden dym nie leciał. Następnie zamontował grzałkę niklową 0.15 oma i także dym jest rzadki. Wiecie czy to może być wina baterii czy może tego że Aspire Pegasus jest tylko kompatybilny z tankami.
Proszę o szybką poradę :D
Pozdrawiam!


Zapewniam cię, że jeśli wszystko jest w porządku, to żaden dym nie poleci, jedynie para *RYK*
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.