EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By adriank13
#1457349
Witam, mam pytanko, czy dostanę gdzies w sklepach internetowych najlepiej PL aromaty dobrych firm ale nie 10ml tylko 5ml lub nawet 1-2ml? ? Bo 10ml sa za duze... Nie zdaze spalic a traci przydatność.
By adriank13
#1457357
Dzieki bardzo :) sa jeszcze jakieś stronki? Nie wiedzialem ze ba e dymie sa :D

Kurde aromaty 5ml drozsze od TPA 10ml xD zna ktos jeszcze jakies inne stronki?
By Vianne
#1457525
Myślałeś o tym, żeby odlać sobie potrzebną ilość a resztę od razu odsprzedać, zanim przekroczy datę przydatności?

PS.
W cenie aromatu jest też cena opakowania, etykietowania, rozlewania, więc zwykle cena 5ml nie różni się wiele od ceny 10ml.
By adriank13
#1457550
Aham to jezeli nie rozni sie wiele to podziekuje :D odsprzedac? Hmm dobry pomysl chociaz troche zachodu z tym ale pomysle nad tym :)
By Vianne
#1457602
Bierz też poprawkę, że aromaty różnych marek są stężone w różnym stopniu, np. zużyć 10ml Capelli to raczej prosta sprawa przy używaniu sugerowanych 15% - wyjdzie jakieś 66ml liquidu. Zużyć 10ml Extreme Flavors to już może być problem, bo przy sugerowanym 2,5% wychodzi bagatelka 400ml płynu. Niemniej pamiętam wymianę zdań z Grzegorzem z e-plyny.pl i wynikało z niej, że sprzedaż mniejszych opakowań jest po prostu nieopłacalna ze względu na koszty wymienione w poprzednim poście. Wyszloby niewiele taniej niż 10ml.

Możesz jeszcze się dzielić z kimś aromatami jeśli masz w rodzinie lub bliskich znajomych innych waperów albo po prostu ryzykować i używać po terminie. Teoretycznie właściwie przechowywany (w ciemnym, chłodnym miejscu) glikol powinien być w porządku przez kilka lat, podane daty są z reguły MINIMALNYMI datami przydatności.
Awatar użytkownika
By Casablancig
#1457634
Dokladnie. Takie przepisy, ostatnio rowniez czytalem, ze gdy poprawnie przechowujemy aromat nie ma prawa nic z nim sie stac po terminie. Ewentualnie masz swietny zapach do samochodu lub toalety ;D

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By glodeks
#1457685
Zawsze do ciasta można zużyć

wystukane w kaloryfer
Awatar użytkownika
By glodeks
#1457980
adriank13 pisze:Hehe. Do ciasta to raczej podziekuje hehe :D oki dzieki za pomoc. Pozdrawiam :)


To aromaty spożywcze, więc do ciasta się nadają.
Awatar użytkownika
By pawel25
#1458000
adriank13 pisze:Witam, mam pytanko, czy dostanę gdzies w sklepach internetowych najlepiej PL aromaty dobrych firm ale nie 10ml tylko 5ml lub nawet 1-2ml? ? Bo 10ml sa za duze... Nie zdaze spalic a traci przydatność.


A ja Ci polecam próbki aromatów 2ml od forumowicza azbee. Nie pożałujesz. http://www.e-papierosy-forum.pl/aromaty-tasty-drops-by-azbee-testy-i-opinie-t79288.html
By Vianne
#1458022
glodeks pisze:
adriank13 pisze:Hehe. Do ciasta to raczej podziekuje hehe :D oki dzieki za pomoc. Pozdrawiam :)


To aromaty spożywcze, więc do ciasta się nadają.

Zależy, jakie smaki wapuje, bo jak tytoniowe to efekt dodania ich do ciasta mógłby być... ciekawy. :monkey:
Awatar użytkownika
By giena1977
#1458035
Vianne pisze:
glodeks pisze:
adriank13 pisze:Hehe. Do ciasta to raczej podziekuje hehe :D oki dzieki za pomoc. Pozdrawiam :)


To aromaty spożywcze, więc do ciasta się nadają.

Zależy, jakie smaki wapuje, bo jak tytoniowe to efekt dodania ich do ciasta mógłby być... ciekawy. :monkey:


Dobre :lol: faktycznie blogi kulinarne mogłyby podlapać temat i potrawy mogą być nowością. Czymś innym, z takim dodatkiem :wink:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.