EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By kozioll
#1748013
Witam
Poszukuje sprzętu budżetowego pokroju aio. Mam aio d22 jest świetny ale szukam jakieś alternatywy. Spodobał mi się wismec motiv lecz nie wiem jak to działa. Nie interesują mnie boxy po 300 ani 100W.Cena nie gra roli . sprzęt ma być mały, poręczny, prosty w obsłudze.
Awatar użytkownika
By miron52
#1748025
Sprzęty typu Aio są fajne, ale dla kogoś kto w razie potrzeby poradzi sobie z przewinięciem grzałki, bo tu jak zwykle loteria. Ale mają poważną wadę. W razie pęknięcia zbiornika, cały sprzęt do wyrzucenia. Dlatego tak naprawdę budżetowe są małe boxy typu Pico lub eVic, z wymiennymi akumulatorami i atomizerami, gdzie wymienia się jeden element i można dopasować sprzęt pod siebie poprzez zmianę atomizera a często wystarczy inna grzałka żeby sprzęt zmienił charakter.
By kozioll
#1748101
Już w szafce leży aspire pockex z rozbitym szkłem. W aio na razie nie pękło szkło a miałem dwa i leciały grubo na kafle. Ale wiadomo ze zawsze może się coś stać.
Btw ciekawi mnie ten wismec ale na razie nie ma żadnej konkretnej recenzji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smok Stick X8 baza RBA.

Witam, zakupiłem nie dawno Smok Stick X8 wcześniej[…]

Witam, niedawno zakupiłam Smok Vape Pen 22 i nie b[…]

Najlepsze cytaty z forum i nie tylko

Każde duże forum zasługuje na taki wątek i takiż z[…]

mój vape pen 22 nie działa :(

otóż tak, kupiłem vape pena 22 2 dni temu od koleg[…]