EPF
Awatar użytkownika
By Piotr_M
#1098074
Myślę, że dzięki temu jeszcze żyję i mam się całkiem dobrze, w ogóle nie czuje się staro, a przecież analogi paliłem ponad 50 lat. Od 3 lat znowu gram w tenisa.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1098082
Coś się nam Pan doktor słabo udziela. Kiedyś to pamiętam z łezką w oku czytało się teksty jedynego lekarza na forum.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1098142
Piotr_M pisze:Myślę, że dzięki temu jeszcze żyję i mam się całkiem dobrze, w ogóle nie czuje się staro, a przecież analogi paliłem ponad 50 lat. Od 3 lat znowu gram w tenisa.

Piotrze, szkoda, że tak rzadko się tu pojawiasz. I na spot mógłbyś zajrzeć kiedyś. :)
Awatar użytkownika
By Piotr_M
#1106905
Riccardo pisze:
Piotr_M pisze:Myślę, że dzięki temu jeszcze żyję i mam się całkiem dobrze, w ogóle nie czuje się staro, a przecież analogi paliłem ponad 50 lat. Od 3 lat znowu gram w tenisa.

Piotrze, szkoda, że tak rzadko się tu pojawiasz. I na spot mógłbyś zajrzeć kiedyś. :)


Mógłbym, ale ponieważ mam mało czasu na zaglądanie na fora, nic o nich nie wiem. Mógłbyś czasem do mnie skrobnąć na priwa albo bezpośrednio. Albo wpaść do Podk., przecież wiesz.

-- [scalono] 11 cze 2014, 22:03 --

Dzięki, kochani, za gratulacje, ale sami sobie też gratulujcie, bo sprawa e-p jest wielka.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.