EPF
Awatar użytkownika
By roscislaw
Przeliczał ktoś może kropelki na mililitry? Domyślam się, że kropelki z etanolem mają inną objętość niż te bez etanolu... Albo inaczej, ile kropelek na 10ml płynu?

To mój pierwszy raz z tymi aromatami i mam radę dla świerzaków - nie zostawiajcie zakupów na ostatnią chwilę, gdyż od złożenia zamówienia do dostawy trochę czasu mija.

P.S.
Wkropiłem kropelkę kukułki do kajtka zalanego bazą bezsmakową. Smak jest dość przyjemny, wyczuwam peerelowskie cukiereczki :)
Awatar użytkownika
By kabacina
Odkopuję temat :) czy ktoś testował jakieś nowe aromaty?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
Domansky pisze:Opinie mieszane, sam już nie wiem czy warto

Każdy z nas ma inne kubki smakowe. Kup, przetestuj i zdaj relację :wink:
Awatar użytkownika
By PucH2
Mam taki sam kubek smakowy.
By Domansky
Rozumiem że każdy ma inne kubki smakowe, ale chyba można ogólnie stwierdzić czy aromat jest dobry chociażby w porównaniu do innych aromatów w tym smaku... Niektórzy zwracają uwagę że owocowe aromaty z 1000 smaków świata są niesłodkie, martwi mnie głównie ten aspekt.
Awatar użytkownika
By bulit73
Domansky pisze:Niektórzy zwracają uwagę że owocowe aromaty z 1000 smaków świata są niesłodkie, martwi mnie głównie ten aspekt.

No to od tych co próbowali, tutaj, pewnie dowiesz się tego samego.
Awatar użytkownika
By PucH2
Bo to ludzie małej wiary piszą oglądający ein przez pryzmat cen.
Awatar użytkownika
By Pesio
Zawsze można je do słodzić, nie używałem, ale znam pozytywne opinie.
Kosztują grosze, nie kupisz, się nie dowiesz.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By Domansky
Pesio pisze:Zawsze można je do słodzić, nie używałem, ale znam pozytywne opinie.
Kosztują grosze, nie kupisz, się nie dowiesz.

W jaki sposób dosładzać liquidy? Nie chciałbym żeby jakieś dziwne osady zbierały się na grzałce, to chyba niezdrowe.
By dwagiel
Poziomka jest dziwna. Na trzeci dzień od zmieszania jest ok. Trochę owoc przypomina. Ale po dwóch tygodniach ma plastikowo chemiczny posmak.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
By Domansky
A orientuje się ktoś czy earl grey bergamotka to sama bergamotka czy herbata aromatyzowana tym owockiem? Nazwa przedmiotu na stronie jest myląca
Awatar użytkownika
By Pesio
Możesz je dosłodzić etylmaltolem, albo jakimś innym słodzikiem, to składnik aromatów.

By kuuubicki
Ja dosładzam każdy płyn sukralozą, do owocowych polecam stewię

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Domansky
kuuubicki pisze:Ja dosładzam każdy płyn sukralozą, do owocowych polecam stewię

W jaki sposób dosładzasz? Wsypujesz pokruszony składnik do gotowego olejku czy robisz sobie jakiś osobny roztwór? Jeśli tak to jakie proporcje?
Awatar użytkownika
By toska
Grejfrut jak dla mnie rewelacja :D Taki prawdziwy grejfrut :D
By aztekowsky
Mógłby ktoś porównać czarną porzeczkę z 1000 smaków świata do tej od MaiArta?
Bo potrzebuję czarną porzeczkę od MaiArta do przepisu a tak się składa, że mam tylko od 1000 smaków świata i od inawery (ale ta jest jakaś dziwna) :roll:
By Undead34
Ja testuję od 2 lat moje proporcje to 5ml na 100ml bazy 70/30.
Najlepsze smaki jak dla mnie to brzoskwinia, pomarańcza, berkamotka i guma Donald, zakupiłem ostatnio jeszcze ananas i landrynki ale jeszcze się mieszają
Awatar użytkownika
By kabacina
Porzeczka od inawery jest superowa. Moja ulubiena
aztekowsky pisze:Mógłby ktoś porównać czarną porzeczkę z 1000 smaków świata do tej od MaiArta?
Bo potrzebuję czarną porzeczkę od MaiArta do przepisu a tak się składa, że mam tylko od 1000 smaków świata i od inawery (ale ta jest jakaś dziwna) :roll:

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
aztekowsky pisze:Mógłby ktoś porównać czarną porzeczkę z 1000 smaków świata do tej od MaiArta?

Nie wapowałem tej z 1000 ss ale ta od MA jest dobra. Zero jakiejkolwiek chemii. Naturalny smak czarnej porzeczki.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Box do Zeus RTA - który lepszy?

Witam, już raz tworzyłem taki temat, ale jakieś 2 […]

Jakiś zestawik do 250/300 zł ?

Witam :) Poszukuję jakiegoś dobrego zestawu do 250[…]

VOLISH ALPHA brak dymu

Witam! Kupiłem dzisiaj Volish Alpha i pojawił się […]