EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By Andrzej.Vape
#1922680
Kolejnym doskonałym dodatkiem do serii Zelos jest zestaw Zelos Nano Kit, najlepszy zestaw startowy przeznaczony do użytku MTL.
Zelos Nano

Obrazek

Zelos Nano posiada 1600 mAh baterię oraz nowość zbiornik Nautilus Nano. Wraz z zupełnie nową siatką Nautilus. Grzałka 1.0Ω i precyzyjna regulacja przepływu powietrza, łączy wszystko tworząc wyjątkowy przenośny zestaw startowy oferujący doskonałą wydajność.Solidny projekt z najwyższej jakości materiałami.
Zestaw Zelos Nano jest wykonany z najwyższej jakości stopu aluminium, który został wypolerowany, wypiaskowany i anodowany, dzięki czemu uzyskano wyjątkowy efekt . Oprócz tego, że zapewnia wyjątkowo przyjemne wyczucie w dłoni. To jego kompaktowa konstrukcja przyczynia się do mocnego, ale eleganckiego klasycznego wyglądu. Z pewnością znajdzie wyjątkowe grono odbiorców.

Obrazek

Niesamowite wrażenia z wapowania MTL
Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na preferencje użytkowników MTL, Zelos Nano został zaprojektowany z 5 różnymi regulacjami wlotu powietrza. Średnicę otworów wlotu powietrza można ustawić na „Brak”, „φ0,8”, „φ1,0”, „φ1,2” i „φ1,6”. Bezsprzecznie spełniając wymagania większości użytkowników MTL, aromat narasta od bogatego do bogatszego.

Precyzyjna regulacja przepływu powietrza
Niesamowita para i smaczny smak
Płynny przepływ powietrza

Obrazek

Zelos Nano

Zupełnie nowa grzałka Nautilus Mesh 1.0 Ω, spójny smak na całej powierzchni
Nazywana „królem grzałek”, najpopularniejsza Nautilus BVC 1,8 Ω MTL, choć zadowalająca, generuje umiarkowaną parę, wielu nadal oczekuje solidniejszej i gęstszej pary.

Dlatego w oparciu o szeroko zakrojone badania i rozwój oraz liczne testy różnych konfiguracji grzałek mesh. Aspire z powodzeniem stworzył zupełnie nową grzałkę Nautilus 1.0Ω, która konsekwentnie utrzymuje pełną kontrolę przepływu powietrza, bez nadmiaru powietrza powstającego podczas pracy.

Kompatybilny z grzałkami Nautilus
Ciesz się wspaniałym doświadczeniem waporyzacji! Zelos Nano jest kompatybilny z klasycznymi grzałkami Nautilus. Oczywiście w zestawie otrzymujemy grzałkę Nautilus 1.0Ω Mesh i Nautilus 1.8Ω BVC, a także obsłuży Nautilus 2S 0,7Ω Mesh.

Godnym uwagi jest system automatycznego wykrywania mocy. W tym trybie urządzenie określa optymalną moc wyjściową na podstawie rezystancji cewki. Każdy opór ma trzy ustawienia poziomu mocy. Użytkownicy mogą wybrać swój ulubiony smak z opcji poziomu „Niski, Średni lub Wysoki”. Dodatkowo urządzenie posiada trzy wskaźniki mocy, które biegną od dołu do góry i odpowiadają poziomom mocy „Niski, Średni i Wysoki”.

Obrazek

Poziomy naładowania baterii Zelos Nano
Posiada wbudowaną baterię 1600 mAh. Ta duża pojemność oznacza, że Twój Zelos Nano wytrzyma cały dzień bez konieczności ładowania. Stan baterii ukazuje się w następujący sposób:

< 3,5 V (0-30%) Świeci na czerwono
3,5 V-3,8 V (30-60%) Świeci na niebiesko
3,8V-4,2V (60-100%) Świeci na zielono
Reasumując Aspire zaprojektował sprzęt typowo MTL który trafi do dużej grupy odbiorców.
ursa nano pro czy oxva xlim pro

Witam serdecznie, Jakiś czas temu postanowiłem prz[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.