EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By Mint26
#602418
Witajcie...Nazywam się Łukasz mam 25 lat i 9 lat palenia...wiadomo były jakieś tam próby rzucenia itp itp...przerabiał to zapewne każdy z Was...pewnego dnia impuls...byłem na zakupach w centrum handlowym i zobaczyłem stoisko z epapierosami...pomyślałem spróbuje...sprzedawca doradził mi fajka Smoke Chrome...zapłaciłem chyba 170 zł...było to 8 listopada...od razu zacząłem go wapować i po powrocie do domu znalazłem Wasze forum...już miałem pisać żeby się przywitać ale postanowiłem poczekać...nie żebym był od razu sceptyczny ale lepiej tonować emocje...Minął dzień...drugi trzeci...coraz więcej czytałem,papieros działał...nauczyłem się go czyścić i ogólnie dbać...i tak ok 2,5 tygodnia minęło...i nagle któregoś dnia papieros mi spadł i lipa przestał działać...na początku szok i przerażenie i od razu ubrałem się do nocnego po analogi ale w połowie drogi było takie coś ...chwila chwila...i postanowiłem nie przestawać i szukać,próbować dalej...następny mój wybór ( bardziej świadomy ) to Mild x7 ( cena podwójnego zestawu to ok 270 zł )...dziś mamy 25 grudnia...bądz co bądz jest to ponad miesiąc nie palenia zwykłych...I tak teraz porównując plusy i minusy...to kurdę warto było wydać ponad 400 stówy na to...za 3 dni będę już że tak powiem na czysto ale to nawet nie o to chodzi...Nie wiem jak Wy mieliście ale na myśl o powrocie to analogów czuje taką zwykłą niechęć...
To chyba tyle w gwoli przywitania się...Miłego Wieczorka i Spokojnych świąt Wam życzę :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By maras
#602438
Ja dziś właśnie myślałem o tym, że już za kilka dni miesiąc a mnie wcale nie ciągnie do analoga. Są jakieś myśli - pojawiają się, ale takie płytkie. A pytanie które mi zadają, brzmi mniej więcej:
I kurczę - jak to? W ogóle Cię nie ciągnie? A no tak to - w ogóle. Czary człowieku, normalnie czary. Wesołych Świąt.
Awatar użytkownika
By sheykin
#603777
Mnie czasem nachodzi myśl żeby zapalić śmierdziucha ... jednak trochę mnie ciągnie ... ten stan radości po odstawieniu analogów i zachwytów nad e-paleniem chyba minął i ... ciągnie mnie czasem. Ale jak na razie od 18.11.2012 r. udało mi się nie wypalić ani jednego, ani nawet pół, ani nawet macha :)
By Mint26
#603818
Myśl jak myśl raczej u mnie jest ciekawość czy dalej smakują...widzę pozytywy pamiętam negatywy i z tego się cieszę:) A tak jak napisał kolega dwa posty wyżej niedowierzanie innych że to działa mnie tylko bawi tak samo jak bawią mnie spojrzenia takie z politowaniem palaczy...tak jak bym w ich oczach rezygnując z analoga nie wiadomo co tracił :P
Awatar użytkownika
By STRUNA
#605358
odpowiedni smak i kop w płuco i do śmierdziucha nie wrócicie. Kiedyś to przerabiałem. Powodzenia
By Stara Baba
#608575
Dzisiaj mija miesiąc odkąd przeszłam na e-papieroska
Za namową koleżanki - choć nie powiem byłam bardzo sceptycznie do tego nastawiona. Ale kupiłam zestaw MildX7.
Po przyjściu do domu od razu spróbowałam i tak zostało. Paliłam ok 10-15 analogów dziennie. Nie miałam jakoś szczególnej ochoty na rzucanie. Lubiłam palić i tyle.
Ale jak spróbowałam wynalazku to bardzo mi się spodobało. Te same doznania - i kop był i dymek - myślę sobie - fajnie!!
Po kilku dniach zaczęłam eksperymentować ze smakami. Kupiłam czarna herbatę i wiśnię Rewelacja! Czasem dolewam sobie kilka kropel zwykłego liquidu 18 ale trzymam się głównie tych dwóch.
Do zwykłych papierosów nie chce mi się wracać. Śmierdzą, popiół spada, ciuchy wiecznie do prania, włosy do codziennego mycia a poza tym żaden komfort palenia na zimnie.
Na chwilę obecną wierzę w to, że nie wrócę do analogów. Nawet nie mam ochoty ich palić bo ten mi wyjątkowo smakuje.
Zachęcam wszystkich bo warto.
Czy czuję się lepiej? Nie wiem, nie dostrzegam różnicy jeszcze.
Dziś mija miesiąc....finansowo jestem na zero. Teraz koszty będą się już tylko zwracać.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By CzarnaWredna
#619090
Stara Baba pisze: Śmierdzą, popiół spada, ciuchy wiecznie do prania, włosy do codziennego mycia a poza tym żaden komfort palenia na zimnie.


Ciekawa argumentacja, w razie kryzysu będę o tym pamiętać.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.