EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By ZapKarol
#1923229
Brakuje na rynku budżetowych atomizerów RTA dla fanów klasycznego zaciągania MTL. Czy atomizer Yachtvape Pandora v2 RTA odpowiednio wypełni tę lukę? Przekonajmy się..

Pierwszy atomizer z tej serii, mówiąc bardzo delikatnie, nie przyjął się zbyt dobrze. YouTube jest zalany krytycznymi recenzjami, a testerzy narzekali dosłownie na wszystko. Firma Yachtvape wzięła sobie te opinie do serca i wypuściła poprawioną wersję atomizera okraszonego dopiskiem v2.

Rozkład na czynniki pierwsze:
Obrazek

Pierwsza wersja Pandora RTA przykuła moją uwagę możliwością regulowania średnicy nawiewu powietrza pod grzałką. Było to bardzo ciekawe rozwiązanie i pozwoliło na sporo zabawy z możliwością personalizacji. Atomizer całkiem przyjemnie radził sobie z oddawaniem smaku, ale niestety tylko tyle. W Yachtvape Pandora v2 RTA również dostaliśmy taką regulację umieszczoną na boku atomizera przez co nie musimy go rozkręcać.

Obrazek

Rozmiar atomizera oscyluje wokół klasycznych 22mm średnicy przez co nie będzie problemu z wkręceniem go nawet w starsze czy mniejsze urządzenia. Prezentuje się bardzo zgrabnie, a wersja w czarnym macie zdecydowanie mnie kupiła. Zalewanie liquidu odbywa się poprzez odkręcenie górnego pierścienia atomizera.

Obrazek

Zawartość opakowania:
Obrazek

Podsumowanie:
Używałem atomizera przez kilka dni i jest zdecydowanie lepszy od swojego poprzednika. Smak nie wydaję się płaski (o ile nie będziecie używać grzałek dorzuconych do zestawu, bo są tragiczne), a komfort użytku stoi na wysokim poziomie. Nie uświadczyłem żadnych wycieków czy problemów z transportem liquidu.

Obrazek
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.