EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1924991
Obrazek
Xtreme Longfill dzięki uprzejmości Elite Lab wpadło w moje ręce. Jest to seria dziesięciu smaków, mocno owocowych, często kwaśnych mieszanek, które zostały stworzone na podstawie malezyjskich aromatów. Dzisiaj przedstawię Wam pięć z nich. Zaczynajmy!

Są to longfille, w których butelkach znajdziemy 10ml koncentratu do rozmieszania na 60ml.
Obrazek
Malina – Liczi
Po otwarciu butelki pierwsze co czuć to cytryna, która nie jest chemiczna. Podobna do tej z serii Lemon Demon. Bardzo kwaśny aromat w połączeniu z delikatnie wyczuwalną maliną. Liczi gdzieś się ukryło.
Pierwsze zaciągnięcie i mamy to! Ewidentnie czuć cytrynę w połączeniu ze słodką maliną oraz delikatnym liczi, które pojawia się głównie podczas wydechu. Miks, mimo że bez mięty czy ice na lato świetny zwłaszcza dla fanów naprawdę kwaśnych smaków.
Obrazek
Mango – Ice – Lime
Nie jestem fanką mango i ciężko mi dobrać ten owoc podczas wyboru longfilla, ale tutaj w samym zapachu czuć po prostu słodkie mango, które nie jest mdłe, a to niestety częsty problem przy tym owocu. Przy wdechu mango gdzieś uciekło i pojawia się głównie limonka, która jest dość kwaśna. Mango jest gdzieś w oddali, może nie gra pierwszych skrzypiec, ale jako dodatek sprawdza się naprawdę fajnie.
Obrazek
Menthol Frost
Jak sama nazwa mówi jest to menthol, ale nie byle jaki! Jest to potężny mentol, który pozostawia chłód w ustach na dłuższy czas. Mało słodki, intensywny w sam raz na upał. Ma posmak mięty pieprzowej, ale w dużo mocniejszym wydaniu.
Obrazek
Bubble Gum Red
W zapachu tak jak producent opisał słodka guma balonowa, ale bardzo przypominająca różowe gumy Orbit. W smaku bardzo przyjemne, ciepłe, ale również bardzo słodkie. Co ciekawe mimo słodzika wcale nie ma tendencji do nadmiernego odkładania się na wacie. Jeśli jesteś fanem różnego rodzaju gum w longfillach to warto zwrócić uwagę na tę konkretną. Nie jest mdła i bez problemu można uznać ten smak za „daily”.
Obrazek
Black Currant Red
Czyli połączenie czarnej porzeczki z truskawką. W zapachu czuć owocową nutę z przewagą czarnej porzeczki, która wydaje się dość kwaśna. Przy zaciągnięciu natomiast pierwsze skrzypce gra słodka truskawka, ale w oddali pojawia się czarna porzeczka. Swoją drogą rzadko spotykane połączenie, ale za to bardzo smaczne. Ciekawa mieszanka owocowa.

Podsumowanie
Jestem pozytywnie zaskoczona pierwszą częścią linii Xtreme Longfill. Stanowią na pewno świetną propozycję dla osób wymagających, którzy szukają ciekawych kompozycji smakowych. Warto na pewno zwrócić uwagę na intensywność smaków po zmieszaniu z bazą o gęstości 70/30. Malezyjskie aromaty świetnie sobie poradziły z tymi proporcjami.

Wyżej opisane wrażenia są moimi opiniami. Pamiętajcie, że Wasze mogą się różnić.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.