EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pawell3214
#1925266
Witam, kupiłem dziś Vapooress CROS Mini i z własnej głupoty wlałem liquid przez ten centralny wlot (komin? ) zamiast przez ten boczny otwór. W efekcie kartridż zaczął przeciekac i liquid wylewa się przez dolna część kartridża. Trochę płynu też wpadło do tej szczeliny w e papierosie w która wkłada się kartridż. Mam więc kilka pytań:
1. Czy da się jakoś wylac ten płyn z kartridża i ponownie go napełnić, tym razem poprawnie? Jak przechylam to on wylatuje bardzo powoli (to jest model, w którym nie wymienia się samej grzałki tylko cała te czesc). Czy może lepiej nie bawić się w wylewanie tylko wyrzucić i kupić nowa?
2. Czy mogłem w ten sposób uszkodzic e-papierosa? tj. wspomniałem troche olejku spłynęło do szczeliny e-papierosa.
Awatar użytkownika
By andrzej4u
#1925269
Wyciągnij kartridż i go przedmuchaj, wyczyść, ile się da. Do środka zasilania wkładaj kawałki ręcznika papierowego (może być papier do "twarzy"), żeby zebrać cały rozlany liquid.
Napełnij poprawnie kartridż, zamontuj i wapuj.
By pawell3214
#1925294
Dzięki. Z tamtym problemem sobie poradziłem kupując po prostu nową grzałkę/kartridż. Natomiast pojawił się teraz inny problem. E-papieros nie wydawał na początku żadnych dźwięków, a dziś przy zaciąganiu się słychać taki lekki szum, nie wiem jak go nazwać, takie jakby "trrrrrr". Przeczyściłem wszystkie elementy i nie widzę, żeby coś było tam zabrudzone. Ilość liquidu jest odpowiednia, ani za dużo, ani za mało. Jest też naładowany. W czym może być problem?

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.