EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach zasilań, aktualności i nowości.
By Andrzej.Vape
#1922434
Squonk czy nie Squonk? Oto jest pytanie. Dzięki najnowszej współpracy między Wotofo i MrJustRight1, możesz mieć squonka lub nie.

Obrazek


Profil Squonk Mod – 2 w 1.
Wotofo & MrJustRight1 Profile Squonk Mod to potężny i niezwykle wszechstronny sprzęt, który może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, a zwłaszcza tych, którzy wolą od czasu do czasu użyć RDA z squonk.

Urządzenie, które dysponuje mocą 80 W to mod 2 w 1. W zależności od upodobań może być używany jako squonk albo mod box. Naciskając butelkę wata zostaje ponownie nasączona, co daje nam możliwość kontynuacji waporyzowania, bezsprzecznie poprawi to smak za każdym kliknięciem, a jednocześnie uraczy Cię doskonałą produkcją pary, której oczekujemy od standardowego urządzenia.

Jeśli nie masz ochoty na squonka, a chcesz uzyskać jeszcze więcej mocy z urządzenia, daje Ci możliwość przekształcenia Wotofo Profile Squonk Mod na mod box. Wystarczy podmienić butelkę z baterią 18650,a następnie uzyskasz do 200 W mocy. Przede wszystkim Profile Squonk Mod to świetne rozwiązanie typu „wszystko w jednym” dla waperów, chcących squankować, lub cieszyć się zwykłym zasilaniem na dwa akumulatory, co daje mu przewagę nad standardowymi konstrukcjami.

Obrazek

Cechy Wotofo Profile Squonk Mod.
Urządzenie oferuje kilka wyjątkowych funkcji, za pomocą których z łatwością stanie się Twoim ulubionym. Nigdy nie będziesz musiał się martwić, że moc spada. Technologia nexCHIP zasilająca Wotofo Profile Squonk Mod reguluje moc, w związku z tym zapewni natychmiastowy start wynoszący 0,001 s, dlatego nieistotne jest to, czy jest w trybie pojedynczej, czy podwójnej baterii, zawsze zadziała tak samo.

Obrazek

Niewątpliwie mod oferuje intuicyjny interfejs z sześcioma kolorami motywów, które można dostosować do własnych preferencji. Funkcja blokady mocy i funkcje blokady klawisza fire zapewniają modowi znaczne bezpieczeństwo, w rezultacie tego nie musisz się martwić, że zabraknie Ci energii. Aczkolwiek dzięki szybko ładującemu portowi USB Type-C 2A, możesz przywrócić swój stan baterii do pełna w krótkim czasie.

Obrazek

Butelka Squnok o pojemności 7 ml do przechowywania większej ilości płynu
W przeciwieństwie do konkurencją butelka o pojemności 7 ml na ulubiony płyn został wykonany w 100% z silikonu spożywczego. Buteleczka wyposażona została w uszczelnienie na miarę firmy Wotofo. W związku z tym twój liquid nie wyczerpie się przez przypadkowe wycieki.

Podsumowując otrzymujemy ergonomicznie zaprojektowany uchwyt sprawia, że ​​mod jest bardzo wygodny świetnie leży w dłoni. Przycisk spustu i solidne guziki nawigacyjne są bardzo łatwo dostępne co zapewnia maksymalną wygodę podczas użytkowania.

Specyfikacja Urządzenia

Wymiary: 93,85(L)*44,4(W)*30(THK)mm
Waga netto: 135g (bez baterii)
Pojemność butelki Squonk: 7 ml
Wyświetlacz: ekran TFT o przekątnej 0,96 cala
Główny materiał: stop cynku + PC
Połączenie: gwint 510
Typ baterii: pojedyncza/podwójna bateria 18650 (brak w zestawie)
Moc wyjściowa:
5-80W w trybie pojedynczej baterii
5-200W w trybie podwójnej baterii
Prąd czuwania: <300uA
Prąd ładowania: DC 5V/2A
Port ładowania: typ C
Dostępne kolory: czarny, brąz;
Co jest w pakiecie:

Mod Profile Squonk x1
Instrukcja obsługi x1
Kabel ładujący typu C x1
Butelka Squonk x1 (zainstalowana fabrycznie)
Smok Solus 2 – recenzja

http://www.editer.pl/fotka/e91de5f48e[…]

Witam szukam strony gdzie można kupić akumulatorki[…]

Jaki box wybrać

Hej :) Moglibyście polecić mi jakiegoś boxa do 250[…]

Tesla 86w

Hej, Mam Teslę 86w od niedawna i nie wiem jak ust[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.