EPF
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
#1769952
tuż tuż Wielkanoc
pracujemy nad tym, aby w te święta wielkanocne zajączek zaskoczył każdego :wink:

Wpisz jak zajączek mógłby Cię uszczęśliwić w dniach 14-17 kwiecień :beer:
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1769960
Zajączek z SX-em w te Święta w domu by mnie uszczęśliwił :-D a żeby się nie spóźnił to z goście tym ekspresowo niech przybywa :ulan
By swirusx84
#1769961
Moglby zrobic normalna promocje a nie wyprzedaz koncowki towaru

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1769995
Ja bym chciał żeby mi kilka akumulatorów przyniósł :D
O! Albo baze RBA do TFV8 baby
Awatar użytkownika
By Isia
#1770011
VT75 nano w super cenie (30% mniej) :-)
By M. Vaper
#1770013
Liquidy i aromaty Flavourart za 50% ceny ;)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1770023
Żeby w święta była ładna pogoda :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Einheart
#1770152
jak złapiesz już zajączka to może się okazać :) po kilku dniach

Witam,



Obecnie zabrakło nam produktu:




Prosimy o wybór innego produktu w tej samej cenie, ewentualnie decyzję czy mamy dokonać zwrotu/ pomniejszyć pobranie.

Czekam na kontakt i decyzję.

--
Pozdrawiam
Katarzyna



że ja się z wami już nie bawię :) to nie na moje nerwy
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1770153
Chciałbym aby na świecie nie było głodu i wojen oraz żeby Pogoń utrzymała się w ekstraklasie :mrgreen:
By swirusx84
#1770169
Uzupelnijcie kolekcje ego aio, 22xl pro pro c

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Amfi
#1770170
FODI F2 RDTA Atomizer
Awatar użytkownika
By bofh
#1770172
A ja bym chciał, żeby E-dym pisał posty zgodnie z regułami języka polskiego :roll: W każdym wierszu błąd to już przegięcie :oops:
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1771292
A ja bym chciał sklep w okolicy Rybnik - Wodzisław...
By FlashGordon
#1771447
1. Przywrócenie podstawowych wersji aromatów. Bez żadnych Dxów, fał dwójek, bo w większości przypadków to syf.
2. Poszerzenie oferty o aromaty, które występują w popularnych przepisach. Dobry przykład jest z Flavor West, gdzie zamiast wprowadzić do sprzedaży to czego się używa, możemy znaleźć jakieś niezidentyfikowane dziwactwa, które potem trzeba wyprzedawać za 1/3 ceny z powodu kończącego się terminu ważności.

To byłoby znacznie lepsze rozwiązanie niż wyprzedaże śmieci zalegających na magazynie.
Awatar użytkownika
By blucas
#1771454
FlashGordon pisze:1. Przywrócenie podstawowych wersji aromatów. Bez żadnych Dxów, fał dwójek, bo w większości przypadków to syf.
2. Poszerzenie oferty o aromaty, które występują w popularnych przepisach. Dobry przykład jest z Flavor West, gdzie zamiast wprowadzić do sprzedaży to czego się używa, możemy znaleźć jakieś niezidentyfikowane dziwactwa, które potem trzeba wyprzedawać za 1/3 ceny z powodu kończącego się terminu ważności.

To byłoby znacznie lepsze rozwiązanie niż wyprzedaże śmieci zalegających na magazynie.

1. DX to niestety zmiany u producenta wynikające z przepisów.
2. popieram w 100% :beer: FW to dobre aromaty pod warunkiem że ściąga się chodliwe pozycje ;)
By FlashGordon
#1771456
blucas pisze:
FlashGordon pisze:1. Przywrócenie podstawowych wersji aromatów. Bez żadnych Dxów, fał dwójek, bo w większości przypadków to syf.
2. Poszerzenie oferty o aromaty, które występują w popularnych przepisach. Dobry przykład jest z Flavor West, gdzie zamiast wprowadzić do sprzedaży to czego się używa, możemy znaleźć jakieś niezidentyfikowane dziwactwa, które potem trzeba wyprzedawać za 1/3 ceny z powodu kończącego się terminu ważności.

To byłoby znacznie lepsze rozwiązanie niż wyprzedaże śmieci zalegających na magazynie.

1. DX to niestety zmiany u producenta wynikające z przepisów.
2. popieram w 100% :beer: FW to dobre aromaty pod warunkiem że ściąga się chodliwe pozycje ;)


Zarówno na stronie Capelli, jak i TPA są dostępne (do kupienia) obie wersje, nie widzę info out of stock etc. Zagraniczne sklepy oferują obie wersje, nie widzę nigdzie ograniczeń, wycofywania z oferty wersji podstawowych, bo tam się szanuje człowieka - masz świadomość, kupuj co chcesz i truj się czym chcesz, tylko u nas ludzi z góry traktuje się jak debili i stosuje prewencje.
Awatar użytkownika
By Timi
#1771485
Skoro mamy "wielkanocny koncert życzeń", to może i ja podzielę się uwagami.
Chciałbym by w ofercie znalazły się mody Pioneer4you i aromaty MaiArt.

Oczywiście chciałbym również pokoju na świecie :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1771505
Niechaj zając przykica z szerokim drip tipem do griffina 25.
By agend
#1771712
często jest tak że jak w piszę coś w wyszukiwarkę to nic nie znajduje, a wpisanie w google site:*tu_url_site'a* term to znajduje. Byłoby miło gdybyście to poprawili. Pozdrawiam
By arucard18
#1772620
Pisaliście, że w dniach 14-17.04, mi wychodzi, że jutro jest 14.07 ;) jakieś szczegóły, o której start i czego można się spodziewać? Koszyk będzie poświęcony?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1772659
E-dym Sosnowiec pisze:Wpisz jak zajączek mógłby Cię uszczęśliwić w dniach 14-17 kwiecień :beer:


E-dym Sosnowiec pisze:Już w sobotę wielki start :)


Nie, żebym się czepiał :wink: Sobota według obowiązującego u nas kalendarza to 15 kwiecień.
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1772663
W Hongkongu jest szybciej :P
Awatar użytkownika
By bulit73
#1772665
Michaelred pisze:W Hongkongu jest szybciej :P


No to tym bardziej :mrgreen:
By Math13
#1772739
Ja życzę E-DYM'owi wszystkiego najlepszego na te Święta.
Zacny sklep i naprawdę mili ludzie tam pracują. Przynajmniej ja na taką osobę każdorazowo trafiałem.
I mam nadzieję, że nie zostanie powyższe potraktowane jako reklama, po prostu wyrażam swoja opinię.

Co do małych uwag na przyszłość, to tak jak to już chyba wcześniej wspomniano:
1) Poprawienie działania wyszukiwarki.
2) Poszerzenia oferty o nowe mody, atomizery i liquidy.
3) Częstszych promocji. 8)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1772742
Ja tam nic nie chcę. Mam co trzeba.
Awatar użytkownika
By Timi
#1772744
Tymon78 pisze:Ja tam nic nie chcę. Mam co trzeba.

A ja chcę (nieśmiało) pokoju na świecie.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1772746
Faktycznie coś tu nie gra. To w końcu od piątku czy soboty będzie kicał zając? :D
By swirusx84
#1772945
#NowyDzień :) #Wielkanoc #NowaCena #Dyngus

Będziecie z nami w ten weekend ? Przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę ! harmonogram atrakcji :D

- sobota - NowyDzień zaczniemy od NowejCeny
- niedziela - dla odpoczywających, będzie można ustrzelić akumulator LG HG2 w cenie 9.90 ;) oraz SONY VTC5 w cenie 14.90 !
- poniedziałek oblejemy Was aromatami TPA i Capella tańszymi o 20% !!!!!!! Kod -20% podamy wkrótce :)
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
#1773028




#NowyDzień :) #Wielkanoc #NowaCena #Dyngus
Będziecie z nami w ten weekend ? Przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę ! harmonogram atrakcji :D
- sobota - NowyDzień zaczniemy od NowejCeny
- niedziela - dla odpoczywających, będzie można ustrzelić akumulator LG HG2 w cenie 9.90 ;) oraz SONY VTC5 w cenie 14.90 !
- poniedziałek oblejemy Was aromatami TPA i Capella tańszymi o 20% !!!!!!! Kod -20% podamy wkrótce
By arucard18
#1773029
Kod: Zaznacz całyponiedziałek oblejemy Was aromatami TPA i Capella tańszymi o 20% !!!!!!! Kod -20% podamy wkrótce


A to nie jest tak zawsze?
By swirusx84
#1773031
Jest hehehehe

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
By swirusx84
#1773333
Tego nie wie nikt :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1773344
sobota - NowyDzień zaczniemy od NowejCeny


Nie wiem jak w Sosnowcu, ale u mnie dzień trwa już od dobrych kilku godzin :lol:
Awatar użytkownika
By Timi
#1773351
:palm

By swirusx84
#1773366
NOWA CENA
NOWA CENA!
nowa cena (up!)

I bądź tu mądry, informatyk chyba nie wie co się dzieje na stronie :)
By ulthart
#1773378
Ogólnie super rozwiązanie. Nikt nic nikt nie wie i może im o to chodziło.

Mentalnie mazniete mazakiem flow
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.