Przewóz iliquid przez granice Niemiec (busem , samochodem)
Post:29 cze 2019, 09:49
Witam zamierzam jachac do pracy na 2 miesiące do Niemiec i chce zabrać z sobą 300 ml bazy ( zerówki ) i oczywiście swojego e papierosa . Chciałbym się was zapytać czy w razie kontroli nie będę miał problemów ? Oczywiście to wszystko jest na własny użytek .