EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Tony_Wapuje
#1924758
Dead Rabbit Solo RDA to kolejny parownik w gromadzie martwych królików. Seria ta jest już tak rozpoznawalna, że nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Hellvape stawia tym razem na jednogrzałkowy dripper o kompaktowej konstrukcji, więc czy będzie to udany produkt ?

Wygląd i Konstrukcja

Obrazek
Dead Rabbit Solo RDA stylistycznie wpasowuje się w całą estetykę nowej partii królików. Średnica nowego umarlaka to 22 mm, co brzmi dość optymistycznie. Ustnik to standardowy typ 810, jednak producent załączył w zestawie przejściówkę na typ 510.

Obrazek
Baza przystosowana jest do montażu jednej grzałki. Konstrukcja jest prosta i intuicyjna, przez co nawet mało zaawansowany użytkownik powinien sobie z nią poradzić. Parownik nada się także do squonkowania, gdyż wyposażono go w specjalny pin. Pod bazą znajduje się studnia, chroniąca nas przed ewentualnym przelaniem.

Obrazek
Przepływ powietrza to 3 rzędy, dziesięciu otworów po obu stronach. Parownik umożliwia dokładną regulację podawanego powietrza, dzięki czemu użytkownik dostosuje go idealnie do swoich preferencji. W zależności od kierunku obracania capem regulujemy dopływ w rzędach, jak i poziomach.

Kolorystyka

Obrazek
Parownik trafi na rynek w 7 wariantach kolorystycznych. Znajdą się tutaj kolory matowe, srebrny oraz tęcza, złoto i niebieski. Wybór jest spory, a fani serii dopasują nowego królika pod swój ulubiony squonker.

Opakowanie

Obrazek
W pudełku znajduje się nowy jednogrzałkowy królik oraz szereg akcesoriów. Hellvape zamieszcza w zestawie: schodki do przycięcia grzałki, bawełnę, jak i samą grzałkę, przejściówkę do ustnika oraz części zapasowe. Znajdziemy tutaj wszystko, co będzie potrzebne do użytku parownika, no może poza nożyczkami.

Podsumowanie 

Dead Rabbit Solo RDA po samej prezentacji, sprawia wrażenie solidnego produktu. Łatwość budowy grzałki oraz kompaktowa komora wpłyną przyjemnie na użytkowanie, jak i samo oddanie smaku. Dodatkowo w komplecie jest wszystko, czego tylko potrzebujemy. Czy atomizer przyjmie się na rynku ? Odpowiedz na to pytanie, uzyskamy dopiero po pierwszych recenzjach i opiniach.

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.