EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1923745
Obrazek
Obrazek
Vapx to producent, którego urządzenia mieliśmy okazję już gościć. Vapx Art to urządzenie zawierające etui na naszego e-papierosa wraz z power bankiem. Pod został zaprojektowany z myślą o wygodzie i zdrowiu. Jak to wygląda w praktyce?

Vapx Art to urządzenie w formie standardowego poda o wymiarach 15 mm na 87 mm, czyli jest niewielki. E-papieros nie posiada ani jednego przycisku, więc automatyczne zaciąganie jest tutaj podstawą. Pod ma wbudowany akumulator o pojemności 300 mAh, ale w zestawie znajduje się również przenośny power bank o pojemności 800 mAh. Pod dysponuje maksymalną mocą wyjściową 18 W.
Design jest prosty i zarazem elegancki, a dostępny w trzech kolorach.
Obrazek
Wkład, jakim dysponujemy to 1.2Ω z wbudowaną grzałką, dzięki czemu świetnie nadaje się dla użytkowników MTL. Pojemność wkładu to 1,4 ml, ale etui posiada dodatkowe miejsce na drugi wkład. Plusem tego rozwiązania jest powiększona „pojemność” zbiornika na liquid oraz możliwość szybkiej zmiany smaku gdziekolwiek jesteś. Wkład zaprojektowano w sposób, który niweluje wszelkie wycieki. Producent zaznacza, że wkład powinien wystarczyć na siedem do dwunastu zalań liquidem w zależności od użytego płynu. Ustnik wykonany z antybakteryjnej stali.
Obrazek
Rolą etui w tym zestawie jest ochrona e-papierosa. Vapx Art za każdym razem gdy urządzenie chowamy do etui, zostaje dezynfekowane, dzięki dziesięciosekundowemu promieniowaniu UV.
Obrazek
Antybakteryjny ustnik wraz z promieniami UV daje 99,9% ochrony przed bakteriami, pleśniami, grzybami, a nawet wirusami.

Kolejną funkcją tego etui jest wbudowany power bank o pojemności 800 mAh, który ładuje e-papierosa po każdym włożeniu go do opakowania. Oczywiście posiada USB C. Co więcej, producent twierdzi, że naładowanie do 100% nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Podsumowanie
Zbierając wszystkie cechy w jedno, otrzymujemy niewielkie, wygodne w użytkowaniu urządzenie, które wraz z power bankiem ma 1100 mAh pojemności baterii, więc bez cienia wątpliwości można wybrać go na swój codzienny zestaw. Funkcja dezynfekcji czyni go czystym i bezpiecznym dla zdrowia urządzeniem.
Problem z Smok tfv9 tank

Otóż zakupiłem atomizer Smok tfv9 tank (nowy) Zam[…]

Problem z Dragiem S

Siema, ostatnio drag wypadł mi z kieszeni i nieste[…]

Kupilem Smoka RPM 5 okolo 3 tyg temu i dzialal dob[…]

epet dziala tylko pod ladowaniem

hej, mam pewien problem. od okolo 3-4 miesiecy mam[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.