EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By Martyna_
#1922595
Obrazek
Target 80 to jedna z najnowszych propozycji od Vaporesso, producenta kultowej serii Luxe. Myślą przewodnią była tu z pewnością wytrzymałość. Niebanalny wygląd, kompaktowy rozmiar i zespoły grzewcze z serii GTX to trzy kolejne zalety, którymi Target 80 może się poszczycić. Jako udoskonalony kuzyn Targeta Mini 2, spełnia swoje zadanie doskonale. Jak wygląda z bliska?

Specyfikacja
Obrazek

Wymiary: 130,9 x 30,8 x 38,3 mm
Pojemność kartridża: 5ml (standard)/2ml (TPD)
Pojemność baterii: 3000 mAh
Moc: 5 - 80W
Ładowanie: USB-C
Grzałki: GTX

Kolorystyka

Obrazek
Warianty kolorystyczne w wersji dość okrojonej, a jednak Vaporesso daje pewien wybór. Najbardziej zaskakuje mnie ten "diamentowy" design. Trzeba przyznać, że ma szansę się przyjąć.

Zasilanie

Obrazek
Producent postawił na konstrukcję "klatkową" wzmacniając strukturę, a jednocześnie zachowując niewielką wagę i kompaktowy rozmiar urządzenia. Jest ono niezwykle wytrzymałe na upadki. Dodatkowo wzmocniono również mocowanie konektora 510 używając 3 większych śrub. Target 80 będzie ciekawą propozycją dla osób, które mają złe doświadczenia z delikatnymi e-papierosami.

Pojemność baterii 3000 mAh jest w stanie niemal zagwarantować, że Vaporesso Target 80 wytrzyma cały dzień na jednym ładowaniu. Jeśli nie, USB-C pomoże szybko napełnić zasilanie.

Obrazek
Elektronika została oparta o chipa Axon, czyli rozwiązanie, którym Vaporesso szczyci się już od pewnego czasu. Pozwala ono na korzystanie z trybów regulacji mocy, pulsacyjnego oraz F(t).

Parownik

Po raz kolejny Vaporesso sięgnęli po bardzo dobrze przyjęty parownik GTX POD 26, znany między innymi z GTX GO 80 czy Luxe 80. Odgórne napełnianie to także celny strzał w porównaniu do ostatnich dokonań konkurencyjnych marek. Świetnie pasuje do sprzętu reklamowanego jako szczególnie wytrzymały.

Obrazek
Szeroka gama grzałek GTX sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od typowych grzałek typu MTL przez całą gamę rozwiązań sub-ohmowych, aż po bazę RBA. Meshe i klasyczne coile. Czego chcieć więcej?

Podsumowanie

Najsłabszym ogniwem Vaporesso Target 80 jest moim zdaniem... design. Gdyby nie "diamentowe" wstawki, całość prezentowałaby się ciekawie i Target 80 z pewnością przykułby moją uwagę. Istnieje jednak szansa na to, że użytkownicy EIN polubią ten wariant i Vaporesso wyjdzie na plus.

Więcej o Vaporesso Target 80 przeczytacie na stronie producenta.

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]

Witam, poszukuję atomizera który mogę zastąpić Cub[…]

GeekVape T200 – dotykowy Aegis

http://www.editer.pl/fotka/5497d797d2[…]

Problem z Voopoo VINCI X 2

Witam! Problem polega na tym że jak go pale i akum[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.