EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By Deron
#988075
Macie jakieś pozytywne doświadczenia z płynami bazowymi do produkcji własnego płynu do e-papierosa ze sklepu „e-palenisko.pl” ?

- PG. ECOBAZA ?
- VG. BIOBAZA ?
- VPG. PLUS BAZA ?
- VPG. Power Smoke Baza ?

Link: http://www.e-palenisko.pl/pl/c/Bazy%2C- ... iceryna/77

Do tej pory kupowałem „Roztwór bazowy Mix glicerynowo-glikolowy o mocy 36mg” od „Twój liqid.pl” powstały ze zmieszania 50% NICOGLYCER Unflavoured Eliquid VG i 50% NICOGLYCOL Unflavoured Eliquid PG I stwierdzam, że jest bardzo dobry.

link: http://twojliquid.pl/roztwor-bazowy/nic ... gory_id=28
Awatar użytkownika
By gregbard
#988077
www.inawera.com, nie wszyscy się przyznają, ale pewnie pół forum używa.
Awatar użytkownika
By gregbard
#988080
Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz, są gdzieś dużo tańsze bazy których próbowałeś? Bo używam baz od kinga i z inawery, jak dobrze się policzy to różnice cenowe są niewielkie. Znalazłeś źródło baz za 20zł 100ml? Ja zszedłem z mocą do 6mg, bazę np 36mg rozcieńczam ile razy? Przez tyle podziel jej cenę. Dodaj cenę glikolu i gliceryny użytych do rozcieńczenia. Wylicz koszt 1ml i policz ile wynosi dzienne zużycie. Porównaj z ceną tylu papierosów ile było wypalanych. Nawet kupując drogie aromaty, dzienny koszt nie sięga połowy kwoty wydawanej wcześniej na zwykłe papierosy. Więc nie wiem o co chodzi.
Awatar użytkownika
By Deron
#988082
Chodzi o to, czy ktoś używał tych baz i może się podzielić doświadczeniami (czy to zwykły szajs, czy można je spokojnie kupić, bo są warte polecenia)

- PG. ECOBAZA ?
- VG. BIOBAZA ?
- VPG. PLUS BAZA ?
- VPG. Power Smoke Baza ?

Pytanie było zawarte w pierwszym topiku :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#988083
chodzi o to że już ci napisałem, pół forum ich używa, chyba bez sensu opisywać? Podałem też link do producenta? Opisy są u niego. Bazy OK.
By pablito_86
#988176
ja używam VPG. Power Smoke Baza ale 6mg i jestem zadowolony, dobrze wyczuwalny smak aromatu (jeżeli mieszasz), nie cieknie przez grzałkę, chmura jest całkiem duża (przy grzałce 2.2 ohma + napięcie 3.6V na baterii egoC Twist)
Awatar użytkownika
By markorb
#988185
Ja również używam tych baz i uważam że są dobre i do własnych mieszanek jak i do wapowania bez aromatów . Wszystko zależy od własnych upodobań , a co się tyczy ceny to z 36mg masz 200ml 18mg dodając cenę "0" i podzieleniu tego przez 2 (osoby) wychodzi ok . 30zł na osobę . Nie wiem gdzie tu widzisz drożyznę .
Awatar użytkownika
By best
#988189
Deron pisze:No ok, ale za 100 ml / 36 mg chcą 40-50 zł.
To bardzo wysoka cena, bowiem bardzo dużo wapuję + żona :(

Baza o której piszesz w pierwszym poście sprzedawana jest w opakowaniach 80g.
Baza Inawery sprzedawana jest w opakowaniach 100ml.
Gram i mililitr nie jest równoważny w przypadku mieszaniny VG i PG.
W tym przypadku baza Inawery jest cenowo równa/lepsza od wzmiankowanej bazy.
By pablito_86
#988207
Inavery jest około 115g (100ml) przy założeniach że gęstość gliceryny jest 1.26g/cm3 a glikolu 1.04g/cm3 w 20 stopniach C więc chyba Inavera wychodzi taniej :)
Awatar użytkownika
By Deron
#988221
Ok, ok rozumiem Was, ale czy ktoś kupował ze sklepu „e-palenisko.pl” poniższe bazy ?:
- PG. ECOBAZA ?
- VG. BIOBAZA ?
- VPG. PLUS BAZA ?
- VPG. Power Smoke Baza ?
Awatar użytkownika
By Goldi
#988223
Deron pisze:Ok, ok rozumiem Was, ale czy ktoś kupował ze sklepu „e-palenisko.pl” poniższe bazy ?:
- PG. ECOBAZA ?
- VG. BIOBAZA ?
- VPG. PLUS BAZA ?
- VPG. Power Smoke Baza ?

A musi być ktoś kto kupował je w tym sklepie? Producentem tych baz jest Inawera i nie ma znaczenia w którym sklepie ją kupisz. Sam tych baz używam od wielu lat i potwierdzam ich wysoką jakość.
Aegis Max 100W

Witam, jestem tu ponieważ potrzebuje Waszej pomocy[…]

Drut/grzałki prebuilt

Hej hej Niedawno przerzuciłem się z poda na RTA (Z[…]

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

https://i.ibb.co/yRmxn4f/1.jpg […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.