Mamy rekuperację, mieszkamy od kilku lat. Nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Mniej syfu w domu, który zawsze wpadał przez otwarte okna plus odzysk ciepła (zimą wymiana powietrza + ogrzewane powietrze, które wpada) ale co kto lubi
No i duże znaczenie ma tutaj to jaka firma Ci to zainstaluje:
https://aquaex.pl/
I od siebie polecam kntakt z nimi, mają duże doświadczenie.

