EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By tal
#1932425
Mamy rekuperację, mieszkamy od kilku lat. Nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Mniej syfu w domu, który zawsze wpadał przez otwarte okna plus odzysk ciepła (zimą wymiana powietrza + ogrzewane powietrze, które wpada) ale co kto lubi
No i duże znaczenie ma tutaj to jaka firma Ci to zainstaluje:
https://aquaex.pl/
I od siebie polecam kntakt z nimi, mają duże doświadczenie.

Potrzebuję porady w sprawie pokonania lęku społecz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.