- 12 maja 2026, 13:49
#1932405
Siemka chce zrobić własną baze na soli, każdy zapyta po co mi. Ale każdy wie że teraz to trzeba miliony żeby sobie Longfile robić a 10ml nie opłaca się. Chciałem zrobić bazę glikol i gliceryna to nie jest problem tylko gorzej żeby uzyskać moc 20 mg. Czy wie ktoś gdzie dostanę czystą sól żeby to zmieszać i zrobić 1L 20mg?

