EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By PapaPalonizore
#1927645
Witam wszystkich
Mam pytanie jaką górę polecacie do GEEKVAPE S100? Chciałbym móc robić samemu grzałki i watę, ale jednocześnie żeby był zbiornik na liquid żebym nie musiał dolewać co kilka buchów. Obecnie mam coś oryginał i coś od Vaporesso ale chciałbym rozpocząć swoją przygodę z samodzielnym kręceniem grzałek.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.