- 12 kwie 2024, 22:33
#1926710
Siemka ogólnie nie będę owijał w bawełnę mój kiep odpalił się w plecaku grzała była do wymiana i wszystko działało ale pod tygodniu zauważyłem że całej góry nie mogę odkręcić oraz nie zczytuje atomizera a jak już to pisze low coś costam. Krecenie w jedną i drugą stronę nic nie daje tego się nie da odkręcić próbowałem rozgrzać ten metal żeby może się łatwiej było odkręcić ale nic. Jakieś propozycje??

