- 11 kwie 2024, 14:09
#1926703
Witam, wlansie zmieniłem grzałke w górze v9max i zalałem gotowy olejek od darkline i zauważyłem że po kilku pociągnięciach z airflow'a cieknie liquid. Przychodzę z pytaniem czego może być to wina i jak to rozwiązać? Może być to wina liqidu? Proszę o pomoc.

