- 04 kwie 2024, 22:03
#1926689
Od kilku dni jestem w posiadaniu poda smoka novo pro. Przez pierwszy dzień działał bez zarzutu, ale po czasie zaczął buczeć(?) podczas zaciągania się. Nie jest to bulgocenie się liquidu. Nie jest to też kwestia grzałki, ponieważ przy drugiej dzieje się to samo. Miejsce na grzałkę tak samo nie jest ubrudzone lq.

