EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Rextazy
#1925644
Hej, kupiłem dziś akumulator w e dym'ie
INR 18650 samsung SDI gdzie obsługa powiedziała że jest dobry do e-papierosa, jednak na akumulatorze jest naklejka " nie używać w e-papierosach i vaporyzatorach " Czy może ktoś mi pomóc
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925645
Sprawdź napięcie na akumulatorze powinno być w granicach 3.6v, możesz go używać.
By Rextazy
#1925647
Nie ma żadnej informacji o voltach, gdy patrzyłem na stronę pisało dokładnie "Akumulatory Li-Ion nieposiadające zabezpieczenia PCM mogą być wykorzystywane jedynie w urządzeniach posiadających funkcje ochrony przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, zbyt dużym obciążeniem ogniwa i skutkami zwarcia."
Awatar użytkownika
By andrzej4u
#1925648
Samsung INR 18650-25R SAMSUNG SDI 2500mAh (litowo - jonowe) , napięcie 3.6V, pojemność 2500mAh, Max. prąd rozładowania: 20A. Wymiary : 18,2 mm x 64,5 mm, Waga 45g. Ogniwo wysoko prądowe.
Można wapować.
By Rextazy
#1925649
Ale ogl to w solo 2 ładowarka jest dobra na tego akusa?
Awatar użytkownika
By andrzej4u
#1925650
Każda ładowarka dedykowana dla akumulatorów litowo-jonowych jest dobra. Może być np. wbudowana w modzie lub zewnętrzna.
Czas ładowania zależy od pojemności akumulatora i prądu ładowania. Ogniwo 2500 mAh ładuje się 2,5 h prądem 1 A.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.