EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Makzie
#1925542
Cześć, ok 10 dni temu zakupiłem boxa geekvape i atomizer rta fat rabbit. Przez cały ten czas wszystko chodziło elegancko. Wczoraj postanowiłem zmienić grzałkę fabryczną (0.17ohm)na nową którą zakupiłem w sklepie.


Grzałki okazały się że nie chciały się wypalić dwie na raz i.pokazywało short atomizer, po chwili wypaliłem je pojedynczo potem zaskoczyły obie. Wydaje mi się że był za wysoki pobór prądu. Od tego zaczeły się problemy ze smakiem, spalenizna jakby waty, namaczona za każdym razem i nic. Pojechałem po drut żeby nakręcić nowe na dwa sposoby, ciągle spalenizna. Powróciłem do fabrycznej grzałki i troszke mniej spalenizny ale nadal jest bardzo nieprzyjemny drapiący aromat. Liquidy były ok zanim zacząłem zmianę grzałki więc wykluczam ich winę. Siedziałem dzisiaj pół dnia i kombinowałem już nie mam pomysłów. Jako że wapuję tylko na glicerynie to rozrzedziłem liquid spirytusem, chociaż wcześniej nie było nigdy z tym problemów. Ma ktoś pomysł jaka może być przyczyna?
Ohmy na dripie

Witam ostatnio zacząłem moją przygodę z dripowanie[…]

Hej , mam problem z Aegis legend 2. Otóż wczoraj w[…]

Pomoc — Ursa Pocket

Jestem nowy jeśli chodzi o e-papierosy, mało co wi[…]

Czy to koniec branży vape?

Nasza branża bez wątpienia co rusz spotyka się z […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.