EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Tony_Wapuje
#1925362
Smok Novo 2C, czyli kolejna odsłona poda, którego zna każdy. Edycja z dopiskiem C stawia na jeszcze większą kompaktowość. Sprawdźmy co nowego u naszej dwójki.

Wygląd i konstrukcja

Obrazek
Pierwsza rzecz, która wyróżnia model Smok Novo 2C to inna powierzchnia, wyglądająca na naprawdę miłą w dotyku. Port USB typu C znalazł się tym razem na bocznej ściance, w przeciwieństwie do tego na dole w przypadku X. Reszta wizualnie zostaje bez zmian, te zaszły jednak w gabarytach.

Obrazek
Smok Novo 2C jest lżejszy od wersji X o równe 10 g. Oznacza to, że waga nowej dwójki to jedynie 35 g. Producent dorzuca do zestawu smyczkę, dzięki której nie zgubimy naszego maleństwa.

Obrazek
Urządzenie posiada wbudowaną baterię o pojemności 800 mAh. Stopień naładowania poznamy dzięki lampce led umieszczonej na froncie urządzenia. Kolejno 3 kolory dla 3 stopni naładowania.

Obrazek
Sprzęt wyposażono w zabezpieczenia chroniące nas przed zwarciem lub zbyt długim zaciągnięciem.

Wkłady

Wymienne kartridże z kompatybilnością dla całej rodziny Novo 2 to rzecz oczywista. Tym razem nie pojawią się nowe wersje z oznaczeniem C. Skorzystamy za to z wkładów ze wszystkich poprzedników w serii.

Kolorystyka

Obrazek
Smok Novo 2C trafia na rynek w 6 wariantach kolorystycznych. Producent odchodzi od wcześniej widywanych wersji rainbow i stab wood, stawiając na bardziej stonowane barwy. Widzimy tutaj klasyki takie jak czarny i szary oraz ciekawszy róż i pomarańcz.

Opakowanie

Obrazek
W pudełku znajdziemy naszego poda, smyczkę oraz kabel C i jeden kartridż o oporności 0,8 ohm. Wygląda na to, że w zestawie nie ma zapasowego wkładu, ale zapewne cena produktu wyrówna tę kwestię.

Podsumowanie

Nowy smok Novo to tak naprawdę ten sam lubiany model. Zmiany nie są tak spore, by mówić o rewolucji w serii. Jeśli jednak lubiliście swoją dwójkę i w jakiś sposób nie macie możliwości z niej korzystać, warto zwrócić uwagę na wersję C.
Jednorazówki

Siemka, jakie jednorazówki teraz polecacie żeby ta[…]

Witam .posiadam AEGIS LEGEND 2 . Na ekranie wyświe[…]

Drag 3

Witam raz na jakiś czas mój drag 3 zawibruje tak j[…]

https://i.ibb.co/Jxt66G0/argus-g2-mi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.